הלוואות חוץ בנקאיות לכל מטרה
נכתב על ידי: א. הלוואות אקספרס
תאריך: 09/04/14

במאמר זה נעסוק בהלוואות חוץ בנקאיות לכל מטרה. המאמר יכיל שפע של מידע על פרויקטי הלוואה מהירה לבית העסק המסופקים על ידי חברות הלוואות חוץ בנקאיות לכל מטרה. חברות אלו מלוות את הכספים ללקוחות אשר זקוקים לכסף למימוש מטרות שונות. רובן המכריע יובא במאמר זה על מנת לתאר מצבים שונים שאינם עוסקים בהלוואת משכנתא לקניית דירה אך ברובם לא ניתנים לרכישה באמצעות כסף נזיל, מה שמצריך הלוואות חוץ בנקאיות לכל מטרה:

תשלום על הוצאות

בין אם מדובר בהוצאות הבית ובין אם בהוצאות העסק, הוצאות לעולם יהיו תשלומים עבור מוצרים מתכלים. עבור המכונית: דלק. עבור הבית: חשבונות וסלי קניות מזון. עבור בעל החיים: המזון שלו והטיפולים השוטפים, וכו'. הוצאות אלו, בייחוד באזורי היוקרה במדינת ישראל, עלולות להגיע לאלפי שקלים בחודש וישנם לא מעט משקי בית שלא לקחו זאת בחשבון בטרם שדרגו את מקום מגוריהם למקום מגורים עמיד יותר מהקודם. במקרים כאלו לוקחים בעלי המשקים הלוואות חוץ בנקאיות לכל מטרה בתנאי החזר אופטימליים להם. מקרה שני הוא מקרה בו עסק כלשהו חייב בהוצאות שוטפות: מהוצאות דלק ועד לתשלום לעובדים וספקים. גם במקרה זה נדרשות הלוואות חוץ בנקאיות לכל מטרה ברבים מן המקרים.

תשלום על נכסים

אין מדובר בבית מגורים או דירה, שכן לנכס כזה יעדיפו רוב הלקוחות להיצמד להלוואת המשכנתא אשר מכילה בדרך כלל תנאים יעודיים לרוכשי הדירות. מדובר בנכסים קבועים משמעותיים פחות, אך עדיין חיוניים לתפקוד האדם העובד: קניית רכב, שיפוץ בית, ושיפוץ משרד. במקרים כאלה החייבים עשויים ליטול הלוואות חוץ בנקאיות לכל מטרה לשם מימוש התשלום על נכסים אלה.

תשלום על מוצרי חינוך משלימים

מדובר בכל מיני דרישות תשלום אשר צצות כפטריות אחר הגשם בעיקר בתחום החינוך, תחום חשוב המתקשר גם לנושא ההשכלה. בדרך כלל מדובר על חוגים והוצאות בית ספר נלוות כמו טיולים שנתיים של הילד, וחוגים בעלי אופי נשי בהם חברה אשתו של הלווה מריקוד ועד פלדנקרייז או פילטיס. ערוצי השכלה אלו נושאים עמם היקף תשלומים זניח אך כאשר דרישות התשלום מתרבות – הסכום עלול להגיע לאלפי שקלים בחודש, מה שמצריך הלוואות חוץ בנקאיות לכל מטרה.


 
אודות המחבר

א. הלוואות אקספרס - http://www.halvaotexpress.co.il/

המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article42541.aspx