עיצוב לוגו כמסר לעולם
נכתב על ידי: sharontal80
תאריך: 24/04/14

כדי לעצב לוגו לחברה יש צורך בהרבה יותר מאשר כישרון גרפי. עיצוב לוגו דורש הרבה יותר מאשר מחשבה וכישרון. הוא מצריך חוש מיוחד המסוגל לבטא את הרעיון העומד בבסיסו של הארגון בסמל אחד פשוט. עיצוב לוגו דורש גם ראייה למרחוק שכן הוא ילווה את החברה במשך שנים רבות. לכן סטודיו אנזלביץ שם דגש על שילוב של כל האלמנטים האלה גם יחד כדי להעניק לכם לוגו שישרת אתכם למשך שנים רבות.


הלוגו שלכם הוא מסר המקשר ביניכם לבין הלקוחות שלכם, בין המוצר והשירות שאתם מוכרים לבין אלה הרוכשים אותו. לשם כך כדי לעצב לוגו מתאים יש צורך לקיים מחקר שווקים כדי להכיר את המתחרים שלכם ואת הפלטפורמה השיווקית שבה אתם פועלים, ויש צורך גם להכיר את הלב של האירגון שלכם, את רוחו ואת הקו הייחודי שלו. כל אלה יתמזגו אל הלוגו שלכם. הוא צריך להעניק לכם טאץ' ייחודי, כזה שברגע שקהל היעד שלכם יראה אותו הוא מייד ידע במה מדובר. הוא ממתג אתכם בצורה מיוחדת בעולם תחרותי, והוא משמש אתכם לא רק בפרסום במדיה התקשורתית אלא הוא מוטבע על כל המוצרים שלכם. הלוגו שלכם הוא השיקוף והייצוג שלכם.


עיצוב לוגו להצלחת העסק החדש

התחום של עיצוב לוגו כולל לא רק כישרון ואיסוף מידע ומחקר אלא גם יצירתיות, השראה וחוש מיוחד של הקשבה מעבר למילים. מסיבה זו בין אם אתם פותחים בית קפה חדש, מקימים הוצאה לאור, חברה חדשה או מעצבים את אתר האינטרנט שישווק אתכם חשוב שתקדישו זמן ומחשבה בבחירת הסטודיו שידע לעצב לכם לוגו מתאים. סטודיו אנזלביץ העוסק בתחום זה לצד תחומים שונים של עיצוב גרפי הוא בעל גישה פתוחה, רחבת אופקים, מעמיקה ואומנותית לתחום זה על כל גווניו.

זכרו כי הלוגו שלכם לא רק ילווה אתכם שנים רבות אלא גם ילווה את כל מה שקשור בכם. הוא יתנוסס בחזית המשרד שלכם ועל נייר המכתבים שלכם. הוא יודפס על השקיות שלכם, על כרטיסי הביקור ועל כל אחד מן המוצרים שלכם. הוא אמור להיחרט בתודעה של כל הלקוחות הפוטנציאלים שלכם ולעורר תחושה חיובית ואינטימית כדי שבפעם הבאה שהוא ייפגש בלוגו שלכם הוא ידע מי אתם ולמה כדאי לו לבחור בכם. 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article42635.aspx