מחפשים לקבל הלוואה משתלמת במיוחד?
נכתב על ידי: מיכאל רומנסקי
תאריך: 27/04/14

אנשים שמעוניינים לקהל הלוואה און ליין בבנק ירושלים עד 50,000 ₪ , בוודאי יהיו מופתעים לגלות כי אין הם חייבים להיות לקוחותיו של הבנק על מנת לקבל הלוואה זו.

לא לקוח? פספסת?

אם הגיע השלב בו מעוניינים לקחת הלוואה בשווי של חמישים אלף שקלים או פחות, חשוב מאוד לבדוק מה מסלול ההלוואה המתאים ביותר ולברר כיצד ניתן לקבל את ההלוואה בצורה המהירה והפשוטה ביותר. יש לקוחות רבים שמעיינים במסלולי הלוואה אטרקטיביים של בנקים אחרים וכאשר הם פונים אל אותם בנקים למטרת לקיחת הלוואה, הם בדרך כלל זוכים לתשובה שההלוואה מיועדת אך ורק ללקוחות הבנק. בנק ירושלים שונה משאר הבנקים. הבנק החליט לפתוח את דלתותיו לכל אדם המעוניין לקחת הלוואה ללא שום התחייבות להשתייך אל הבנק. הלוואה און ליין בבנק ירושלים עד 50,000 ₪ היא אחת ההלוואות שמשתלם לברר אודותיהן. הלוואה זו אינה מחייבת בהשתייכות אל הבנק ואינה מחייבת בהגעה אל הבנק. כל שצריך הוא להיכנס אל אתר האינטרנט של הבנק, למלא בקשה להלוואה און ליין ונציגי הבנק יחזרו אל הלקוח עם תשובה.

מדוע הלוואה בבנק אחר?

רוב הלקוחות נמצאים בבנק אחד שנים ומנהלים את רוב החשבונות והפעולות הבנקאיות שלהם באותו בנק. במקרים של הלוואה תמיד כדאי לברר מהם התנאים הטובים ביותר המוצעים גם מחוץ לאותו בנק. נכון להיום יש מסלולים אטרקטיביים רבים של הלוואות נוחות, מהירות ובתנאים טובים מאוד גם בחברות חוץ בנקאיות וכן בבנק ירושלים שמספק הלוואות גם לאנשים שאינם מעוניינים לעבור בנק ולהפוך ללקוחות של בנק ירושלים על מנת לזכות בהלוואה. היתרונות של בחירת הלוואה און ליין בבנק ירושלים עד 50,000 ₪ הם:

  • אין פגיעה באשראי- כיוון שלא מדובר על בנק בו מנהלים את חשבונות העובר ושב ומבצעים את כל הפעולות הקשורות אל הפקדה והוצאה של כספים, אלא במוסד פיננסי שממנו רק לוקחים את ההלוואה, אין שום פגיעה באשראי של הלקוח בבנק שלו.
  • בקשה מהירה- בקשת הלוואה און ליין בבנק ירושלים שונה מאוד מבקשת הלוואה באותו בנק בו מתנהל החשבון. בבנק ירושלים הבקשה מתבצעת און ליין באמצעות טופס אותו ממלאים במהירות ושולחים. אם ההלוואה מאושרת, נציג של הבנק מתקשר אל מבקש ההלוואה ומעדכן אותו. במקרה בו מעוניינים בהלוואה מאותו בנק בו מתנהלים החשבונות של הלקוח, יש להגיע אל הפקיד, להסביר לו מדוע מעוניינים בהלוואה, פעמים רבות נדרש שכנוע ומשא ומתן ורק לאחר מכן ולאחר בחינת האובליגו וההיסטוריה הבנקאית של הלקוח באותו בנק, הפקיד מחליט אם לאשר לו הלוואה או לא.
  • סכום- מבקש ההלוואה הוא זה שקובע את הסכום אותו הוא מעוניין להלוות ולא הבנק. הבנק יכול רק להגדיר את הסכום המקסימאלי אותו הוא מספק ללקוחות, כמו למשל הלוואה עד 50,000 ₪.
  • תקופת החזר- הלקוח הוא זה שקובע מה תקופת ההחזר שלו ולפיכך גם את סכומי ההחזר החודשיים. (תקופה מקסימאלית היא בדרך כלל בין שלוש לחמש שנים).

לסיכום, הלוואה אונליין בבנק אחר אשר אינו מחייב את מבקש ההלוואה להפוך ללקוח שלו, הוא יתרון בל יתואר. הלקוח ממלא את הבקשה במהירות באינטרנט ומקבלים תשובה מהירה האם היא אושרה ולאן יש להפקיד את סכום ההלוואה.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article42655.aspx