עיצוב חדרי ילדים באמצעות מדבקות קיר
נכתב על ידי: ליאת ראובן
תאריך: 11/05/14

המאמר הזה מיועד להורים שמעוניינים לעצב את החדר של ילדיהם ומחפשים רעיונות איך לעשות זאת באופן שישיווה לחדר מראה חם נעים וגם ייחודי ומקורי. הרשו לנו לשתף אתכם בפתרון מעולה חסכוני ואחד הפופלארים הקיימים היום בשוק והוא עיצוב חדרי ילידם באמצעות מדבקות קיר. מדבקות קיר הן ללא ספק הפתרון האידיאלי להורים שלא מעונייניפם להשקיע אלפי שקלים בציור קיר מקורי או בטפטים שילוו את החדר לשמך שנה שנתים שכן הילד גדל ואיתו משתנה הטעם העיצובי.

מדבקות קיר הינן מדבקות שניתן להדביקן על כל משטח חלק וניתן להסיר אותן בקלות ללא צורך בצביעה מחודשת של החדר.

רעיונות לעיצוב חדר ילדים באמצעות מדבקות קיר:

יצא לכם לא פעם לדפדף בקטלוגים של חדרי ילדים ולקחת מזה רעיונות כאלו ואחרים. פעמים רבות קשה ליצור קו עיצוב מענין ששומר על קונסיסטנטיות עיצובית וחדרים רבים נראים כאילו יש בהם אוסף פריטים לא קשורים אחד לשני. מדבקות קיר הן דרך די פשוטה לעקוף את הבעיה. מאחר ויש להן נוכחות די דומיננטית הן מייתרות את הצורך בהכבדה של עיטורים או עיצובים נוספים. מספיק שיש מדבקת קיר אחת על הקיר והחדר יכול להיראות צבעוני ומלא חיים.

אחד הדברים היותר נחמדים בפריט העיצובי הזה שהוא מאפשר לילדים להיות מעורבים בעיצוב החדר שלהם: הן בבחירת המדבקה והן בהדבקתה. מאחר ולא מדובר בעיצוב שאתם חייבים להישאר איתו לאורך שנים רבות, הרי מדובר בהשקעה לא רצינית של כסף, הילד יכול לבחור את מה שהוא אוהב, בין אם מדובר באיוז דמות של דיסני ובין אם הוא חובב טבע, אסטרונומיה, חיות וכולי, כל נושא שמעניין אותו. בן של אחד הלקוחות שלנו חובב ינשופים אז חדרו מלא במיניאטורות של ינשופים כאשר את קיור מעטר מדבקת קיר ינשוף מרהיבה.

ניתן יהיה למצוא מדבקת קיר שתתאים לתחביב או לאהבתו. שנית, מאחר ותהליך ההדבקה מאוד פשוט ולא מצריך אישי מקצוע ניתן להסתייע בילדים לצורך ההדבקה ולהעניק להם את התחושה שהם תרמו למראה של החדר שלהם. רוב המדבקות  מחולקות לחלקים כך שההדבקה של חלקים קטנים היא משימה פשוטה אפילו עבור ילדים קטנים.

ממה עשויות המדבקות?

רוב מדבקות הקיר עשויות מחומר הויניל שהוא חומר בטיחות לילדים וידידותי לסביבה. יש מספר רמות של איכות כאשר מדבקותמויניל נחשבות לאיכותיות ועמידות. מדבקות איכותיות נוספות הן מדבקות רב פעמיות שעשויות מחומרים טבעיים וניתן להשתמש בהם יותר מפעם אחת כך שמעברי דירה או חדר בתוך הבית לא מחייבות אתכם לוותר על המדבקה. מדבקה איכותית אינה פוגעת בשלמות הקיר. קרי, אם בחרתם להסיר אותה רוב הסיכויים שלא תצטרכו לסייד את הקיר מחדש. עמידות המדבקה היא ארוכת טווח ויכולה להחזיק לאורך שנים רבות


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article42791.aspx