מצלמות לרכב
נכתב על ידי: אורי
תאריך: 19/05/14

מצלמה לתיעוד נסיעה

בעידן כה טכנולוגי כמו זה שאנו חיים בו, אי אפשר שלא לצפות לכך שנוכל להגן על המכוניות שלנו בצורה טובה יותר. כל מה שצריך לעשות כדי להעלות את רמת האבטחה ברכב הוא רק להתקין מצלמה לתיעוד נסיעה, והאמת היא, שהיום אפשר להתקין מצלמות כאלה במחירים נוחים במיוחד. אתם יכולים לשלם על מצלמה כזאת אפילו פחות מ200 ₪, כך שלא מדובר על השקעה גדולה מידי.

איך זה עובד

מצלמה לרכב לתיעוד נסיעה הינה מצלמה שאתם מתקינים ברכב בכיוון הנסיעה, ולמעשה מהרגע שבו המנוע מתחיל לעבוד גם המצלמה מתחילה את פעולתה. אתם שואלים את עצמכם למה זה טוב? אם כך, חשוב לדעת שזה טוב לא רק בנושא האבטחה. מצלמות כאלה נמצאות חשובות ביותר ומשמעותיות גם בנושא של דו"חות וגם בנושא של תאונות ולכן חשוב לא לוותר על מצלמה לתיעוד נסיעה.

הגברת האבטחה

מצלמה לתיעוד נסיעה יכולה גם להגביר את רמת האבטחה ברכב כיוון שגנבים שמתקרבים רואים רכב עם מצלמה ומשנים פעמים רבות את דעתם. כמו כן, ישנן מצלמות שמתחילות את עבודתן עוד לפני ההתנעה כי הן פועלות גם על סוללות נטענות, כך שהן יכולות לצלם גם את הגניבה עצמה.

נתונים טכניים

ישנם לא מעט סוגים של מצלמה לתיעוד נסיעה וכל מצלמה מציגה נתונים מעט שונים. כדאי לבדוק באיזה שפות תומכת תוכנת המצלמה, כי בדרך כלל השפה היא אנגלית, וכדאי גם לבדוק מהי זווית הצילום של המצלמה. בדרך כלל יש הקלטה קדמית של 180 מעלות, כך שזה בהחלט יכול להספיק לצרכים שלכם. מומלץ לבדוק מהי רזולוציית ההקלטה כשאתם קונים מצלמה לרכב ומעבר לכך, מובן שיש גם מצלמות עם מסכים בגדלים שונים של צילום והקלטה.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article42886.aspx