ארוחה פרטית – שף פרטי מאיר קרנש
נכתב על ידי: הדס כהן
תאריך: 22/05/14מכירים את זה שאתם הולכים למסעדה, מזמינים מקום מראש, מחכים למארחת יפה ובסוף מתאכזבים מהאוכל, השירות או שניהים יחד? אם כן, יש לנו הצעה מקורית בשבילכם: למה שלא תנסו ארוחה פרטית עם שף פרטי?

ארוחה פרטית עם שף, זה למעשה לקחת את החוויה של מסעדה ולהביא אותה אליכם הביתה או לחילופין לחיק הטבע. הרעיון הוא פשוט, שף מדופלם מגיע אליכם ומספק לכם ארוחה פרטית, המורכבת ממנות לבחירתכם, קינוחים ויין. כל זאת, כשהוא דואג בעצמו לערוך את השולחן ולהגשת המנות בין לבין. לא תצטרכו לדאוג שהמנות לא טריות, כי הכל ייעשה מול עיניכם.

כמה תעלה ארוחה פרטית עם שף?
עלויות של ארוחה פרטית יכולות לנוע בין מאות לאלפי שקלים, תלוי כמובן במנות שתבחרו ובמיקום בו תרצו לארגן את הארוחה שלכם. כאמור, שף פרטי יכול להגיע עם הארוחה עד אליכם הביתה או להוציא אותכם לכל נקודה בטבע שתרצו, להקים שם שולחן ומטבח נייד ולדאוג לארוחה המושלמת בשבילכם. בכל מקרה, אתם לא תצטרכו לדאוג לכל הלוגיסטיקה מסביב.
ארוחה פרטית עם שף יכולה להיות חוויה רומנטית מיוחדת ומתאימה במיוחד גם לציון תאריכים מיוחדים עבור בני זוג או להצעות נישואין. אתם תופתעו כמה חוויה של ארוחה אינטימית עם שף שמגיע אליכם עולה על פני חוויה של ארוחה בכל מסעדת יוקרה שרק תוכלו לעלות בדמיונכם.

איך מזמינים ארוחה פרטית עם שף?

אם אתם מעוניינים, כל מה שצריך לעשות זה ליצור קשר עם שף נודד מאיר קרנש, דרך אתר האינטרנט או ישירות בטלפון, ולהזמין את הארוחה הפרטית שחלמתם עליה. תאמו ישירות מול השף את התפריט והמיקום של הארוחה.

שיהיה בתיאבון!


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article42930.aspx