מדוע אתם חייבים ביטוח נסיעות
נכתב על ידי: גיל שושי
תאריך: 26/06/14

גם אם אתם לא ממש בדרך לעוד נסיעה לחול מומלץ לכם בחום רב להמשיך ולקרוא את המאמר הנוכחי שבו נביא בפניכם מידע חשוב בנוגע לביטוח הנסיעות שלכם. המוצר שבלעדיו כנראה לא תעלו על מטוס בדרך לחול.

מדוע חייבים ביטוח נסיעות לחול לפני שאתם עוזבים את הארץ

הסיבה העיקרית בגללה אתם לא תעלו על מטוס מבלי שיהיה לכם ביטוח נסיעות איכותי היא כי מדובר על המוצר היחיד שעשוי לסייע לכם בכל צרה שלא תתרגש עליכם כל עוד אתם נמצאים על אדמה זרה וזאת עובדה אמיתית. מדובר על מוצר רב שכבתי, ראוי במיוחד המהווה חלופה לסדרה שלמה של ביטוחים מהם אתם נהנים כל עוד אתם בארץ. החל מביטוחי רכוש שונים ועד לביטוח הבריאות הכל כך חשוב שלכם.

האם אתם באמת יכולים לסמוך על הביטוח החינמי שמציעות לכם חברות האשראי

אתם וודאי שואלים את עצמכם מה בנוגע לביטוח החינמי שמציעות לכם חברות האשראי, האם הוא לא מספק.אם תחשבן מעט יותר לעומק וודאי תבינו כי אין באמת ארוחות חינם ומדובר למעשה על גרסה בסיסית ונחותה של ביטוח נסיעות ובכך חסרונו העיקרי. קחו בחשבון כי לפני כל נתון אחר כשמדובר על ביטוח נסיעות מדובר בעצם על תקרת כיסוי כספית ואתם מין הסתם רוצים את הגבוהה ביותר שניתן למצוא עבורכם. ביום של פקודה תרצו למשל רק את הרופאים הטובים ביותר והם עולים לא מעט כספים.

כמה מילים בנוגע לרכיב החשוב ביותר בביטוח הנסיעות והוא קשור עם הבריאות שלכם

"העיקר הבריאות" משפט עממי שמסכם בשתי מילים בלבד את מה שהכי חשוב עבורכם וגם כשאתם נוסעים לחול למה שאמור להיות עבורכם חופש אמיתי עמוס בתענוגות רק שברגע אחד הוא יכול להפוך לסיוט אמיתי כזה שיעבור כמה שיותר בקלות רק בזכות ביטוח רפואי מאוד איכותי. לכן בבואכם לרכוש לעצמכם ביטוח נסיעות דאגו ליהנות מהטוב ביותר שניתן להשיג.

ביטוח נסיעות גם במקרה שהכבודה שלכם נפגעת או נגנבת

לגלות כי גנבו לכם את המזוודות גם זה עשוי להיות מאוד לא נעים וגם במקרה זה ביטוח נסיעות הינו הפתרון היחיד שעובד עבורכם אלא אם מתאים לכם להוציא את תקציב הנסיעה על מימון כבודה שנעלמה

כמה מילים על מוצר נישה שמוכר בתור ביטוח תרמילאים ולמי הוא מתאים במיוחד

לפני כול דבר אחר האיכות של ביטוח הנסיעות שלכם נמדדת בתקרת הכיסוי הכספי שהוא מציע לכם. המלצתנו החמה בדקו כול סעיף בהקשר זה בייחוד בכול מה שנוגע לטיפולים רפואיים. זכרו כי רופאים טובים עולים לא מעט כספים אבל את הטיפול בכם תרצו להשאיר רק בידיים שלהם.

היכן הכי נכון עבורכם לרכוש ביטוח נסיעות איכותי

נכון לימים אלו אתם יכולים לרכוש את ביטוח הנסיעות שלכם באמצעות חברות הביטוח וזה טבעי לגמרי אבל גם דרך קופות החולים שמהוות ספקיות משנה לחברות הביטוח וגם באמצעות חברות האשראי שמספקות ביטוחים חינמיים ממש בסיסיים אבל גם מציעות לכם לשדרג אותם תמורת כסף


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article43266.aspx