יונדאי i10 מול יונדאי i20
נכתב על ידי: מיכאל רומנסקי
תאריך: 29/06/14

לא פשוט למצוא את המכונית המתאימה. השפע הכל כך רב של דגמי המכוניות המוצעים לנו כיום, הפיתוחים הרבים בתחום וגם הצרכים שמשתנים עם הזמן, הופכים את משימת מציאת המכונית המושלמת ללא פשוטה. ובכל זאת, אם מתייחסים אל העניין ברצינות וגם נעזרים במומחים אפשר לעבור את זה בשלום וגם לאתר את המכונית המתאימה ביותר. בחברת יונדאי מעמידים לרשותכם שתי מכוניות מיני מוצלחות במיוחד: יונדאי i10 ויונדאי i20. הן דומות מאד זו לזו, אך יש כמה פרמטרים המבדילים אותן אחת מהשנייה. מה מאפיין כל אחת ממכוניות אלו? התשובה על כך, במאמר הבא.

יונדאי i10 - מה היא מציעה במסגרתה?

אחד מדגמי מכוניות המיני של יונדאי, היא יונדאי i10. מכונית קומפקטית זו מציעה לכם שילוב נהדר בין יופי לנוחות. למרות שהיא קומפקטית, היא נוחה מאד ומציעה מרווח נעים במיוחד הן לנהג עצמו והן לנוסעי הרכב. יונדאי i10 היא מכונית מיני מתקדמת מאד, שיש בה עיצוב חדשני ומרהיב, המושך את העין, ובמיוחד אם משווים אותה למכוניות המיני האחרות, המוצעות כיום בשוק וגם לדגמי המכוניות האחרים של יונדאי. מכונית זו מעמידה לרשות הנהג וגם לרשותם של הנוסעים בטיחות ברמה גבוהה בזכות כריות האוויר שבה (יש בה שש כריות אוויר) וגם בזכות רמת האחיזה שלה על הכביש. למרות שהיא מכונית קטנה, יש לה לא מעט להציע ובעיקר ניכרת בה תשומת לב רבה לכל הפרטים השונים שברכב, הן הקטנים והן הגדולים. יונדאי i10 מציעה במסגרתה טכנולוגיות מתקדמות ומערכות משוכללות מאד. זוהי מכונית דינאמית שמסוגלת להתמודד בהצלחה עם תנאי השטח השונים וזו גם מכונית עם רמת יציבות גבוהה וטובה.

יונדאי i20 - מה היא מציעה במסגרתה?

גם יונדאי i20, שנכנסת לקטגורית מכוניות המיני של יונדאי, היא מכונית טובה מאד. בהיותה מכונית הנחשבת למכונית סופר מיני, מציעה יונדאי i20 לא מעט יתרונות וגם מבחר של פתרונות. מכונית זו כוללת במסגרתה, כמו יונדאי i10, מערכות משוכללות ההופכות את הנסיעה ואת הנהיגה בה לנוחה מאד. לאורך כל הנסיעה יכול הנהג לראות על צג מיוחד את פרטי הרכב ומאפייניו  והוא יכול, במידה והוא רוצה, גם לכוון את המושב שלו קדימה או אחורה בהתאם לנוחיותו. יתרון משמעותי במכונית זו היא האפשרות לקפל את המושבים האחוריים שלה וליהנות ממרחב גדול יותר שבו אפשר לאחסן ציוד במהלך הנסיעה. יונדאי i20, כמו מכוניות היונדאי האחרות מציעה רמת בטיחות גבוהה. אפשר למצוא בה גם תאי אחסון רבים וטובים וגם פתרונות חדשניים במיוחד, כמו תאורת מפות, כמו גג שמש חשמלי ועוד. יש בה מערכת בלמים טובה, יש בה מערכת העוזרת לשפר את אחיזתה על הכביש ויש לה מנוע חסכוני. מי שחשוב לו לשמור על איכות הסביבה וגם לצמצם כמה שיותר בהוצאות הנסיעה, מדובר במכונית מושלמת. צריכת הדלק שלה נחשבת לנמוכה יחסית והמנוע שלה משובח במיוחד.

מעוניינים באחת מהשתיים?

אם אתם רוצים לרכוש את יונדאי i10 או אולי מעוניינים ביונדאי i20 הגיעו אל אחד ממרכזי המכירה של יונדאי וצאו לנסיעת מבחן. בדרך זו תוכלו להתרשם מיכולותיה של המכונית ובעיקר גם משלל יתרונותיה.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article43293.aspx