בנק ירושלים משיק שירות קבלת הלוואות און ליין, ללקוחות כל הבנקים
נכתב על ידי: מיכאל רומנסקי
תאריך: 29/06/14

בשנים האחרונות, עלו הוצאות המחיה של הישראלי הממוצע באופן משמעותי. הדבר לא רק מקשה על ההתנהלות, אלא גם מצריך מחשבה מחוץ לקופסה ופניה לאי אילו פתרונות מימון ואשראי. המקום הראשון אליו הולכים רבים הוא סניף הבנק בו מנוהל החשבון שלהם, רק כדי להבין כי מדובר בהליך מורכב, הכולל בטחונות למכביר, ובו לא מובן מאליו כלל שהבקשה תאושר. האפשרות האחרת, השגה של פתרונות מימון חוץ בנקאיים, נוחה וגמישה יותר, אך כרוכה בריביות גבוהות שהופכות את הבקשה למשתלמת הרבה פחות.

בנק ירושלים השיק לאחרונה שירות שמאפשר לבטל את החסרונות שהוזכרו: שירות קבלת הלוואות עד 50,000 ש''ח בבנק ירושלים און ליין, בהליך פשוט המבוצע מבלי שיש לצורך לצאת מפתח הבית.

על השירות החדש

במסגרת השירות, מאפשר בנק ירושלים לקבל הלוואות, בסכומים הנעים בין 5,000 ל-50,000 ש''ח, בריבית משתנה ובתקופה שעשויה להגיע עד ל-60 חודשים. ההלוואות ניתנות ללקוחות כל הבנקים, מבלי שיש צורך לפתוח בהכרח חשבון בבנק ירושלים. בנוסף על כך, כדי להקל על חייהם של מבקשי הבקשה, לא דורש בנק ירושלים בטחונות, מה שמביא לכך שלא רק שניתן להגיש את הבקשה במהרה - אלא גם שהכספים יועברו, באם הבקשה אכן מאושרת, תוך פרק זמן מהיר לחשבון הבנק של מבקשיה.

יתרון חשוב אחר של ההלוואה שמעמיד בנק ירושלים הוא שמדובר, פשוטו כמשמעו, בנטילת הלוואה לכל מטרה, מבלי שיש צורך להוכיח רכישה או הוצאה ספציפית, וללא מסמכים רבים שנדרש להנפיק. בהמשך התהליך, מגדיר המשתמש את המטרה העיקרית של ההלוואה, כאשר בין האפשרויות המוצגות מולו במעמד הבקשה המקוון ניתן למנות רכישת רכב, לימודים, טיסות לחו''ל, טיפולים רפואיים וטיפולי שיניים, אירועים משפחתיים, רכישת ציוד, סגירת התחייבויות פיננסיות או כל דבר אחר.

הלוואה בלחיצת כפתור

השירות המדובר של בנק ירושלים מאפשר לקבל את ההלוואה באופן המהיר ביותר האפשרי, באמצעות אתר האינטרנט של הבנק ותו לא. ההליך כולו, יש לציין, עומד בכל הסטנדרטים הנדרשים של אבטחה וחיסיון מידע, כך שאין חשש שמא הפרטים האישיים יגיעו לגורם אליו אינם מיועדים.

את הבקשה יכולים להגיש אנשים בעלי הכנסה קבועה, המחזיקים בחשבון בנק באחד הבנקים, בכרטיס אשראי תקף ואשר גילם עולה על 21. הבקשה מבוססת על שלושה שלבים עיקריים, אשר ניתן לצלוח אותם תוך מספר דקות ספורות:

  • "מטרת ההלוואה" - בשלב זו יוגדר הייעוד הספציפי של ההלוואה, כמו גם פרטי יצירת קשר בסיסיים עם מגיש הבקשה, פריטים שיישמרו במאגרי המידע של הבנק. זהו השלב בו מוגדר סכום ההלוואה הספציפית, שיכול, כאמור, לנוע בין 5,000 ל-50,000 ש''ח.
  • "פרטים אישיים" - שלב הכנסת הפרטים האישיים מתייחס למספר נתונים עיקריים שנדרש למלא, וביניהם מספר תעודת הזהות של מגיש הבקשה, תאריך הלידה, מין, מצב משפחתי, מספר ילדים וכתובת מדויקת: יישוב, רחוב, מספר בית ודירה, מיקוד ומקום מגורים (בעלות, שכירות, אצל ההורים או אחר).
  • "פרטי חשבון" - בשלב הסופי נדרש מגיש הבקשה למלא נתונים פיננסיים אלה או אחרים, ובכלל זה פרטי חשבון הבנק (סניף, מספר חשבון, שם החשבון ועוד) ופרטי כרטיס אשראי (ארבע ספרות אחרונות, חברה, תוקף וכן הלאה). בנוסף, עליו להגדיר את סכום ההכנסות וההוצאות הקבוע שלו.

 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article43296.aspx