מיצובישי אאוטלנדר phev - ליהנות ממכונית נפלאה
נכתב על ידי: מיכאל רומנסקי
תאריך: 29/06/14

מיצובישי, הנחשבת לאחת מחברות הרכבים הבולטות כיום, מציעה לנו בכל תקופה רכבים חדשניים ואיכותיים מאד. הפעם היא מביאה לנו, בעזרת חברת כמוביל, את האאוטלנדר phev, שהיא ללא ספק אחת המכוניות פורצות הדרך שניתן למצוא כיום. המכונית, שהיא רכב חשמלי היברידי נטען, כוללת מערכות משוכללות במיוחד וגם טכנולוגיות חדשניות ביותר. היא מציעה נסיעה בטוחה ונוחה מאד וגם פתרונות רבים, הלוקחים בה חלק בלתי נפרד. אז, למה דווקא מיצובישי אאוטלנדר phev? התשובה, לפניכם.

כי יש לה לא מעט יתרונות

תוהים למה מיצובישי outlander phev מומלצת כל כך? אם כן, מדובר במכונית עם יתרונות רבים. כשרוכשים מכונית חדשה חשוב לבחון כמה אפשרויות ולהשוות ביניהן, ובמקביל גם חשוב להגדיר את הצורך. המיצובישי הזו מעמידה לרשותו של הנהג ולרשותם של הנוסעים פתרונות חדשניים ביותר וטכנולוגיות שקשה להתעלם מהן. הפיתוחים הרבים במיצובישי אאוטלנדר phev הופכים אותה למכונית חסכונית במיוחד. זוהי מכונית עם מנוע ירוק, שצריכת הדלק שלו מעטה יחסית ורמת הזיהום שלו נמוכה. הוא קיבל את הציון 1, שנחשב לציון מעולה, ובמיוחד בהשוואה למכוניות שאינן חשמליות. מיצובישי זו היא מכונית מפנקת מאד שיש בה אבזור ברמה גבוהה, העומד בסטנדרטים גבוהים מאד. יש בה מערכת בטיחות טובה וגם אפשרות להתחבר לאפליקציה, שאותה מורידים ישירות אל הנייד, ובעזרתה שולטים במערכות שונות ברכב עצמו. לא בכדי היא מבוקשת גם על ידי משפחות רבות עם ילדים. מכיוון שרמת הבטיחות שהיא מציעה גבוהה והנוחות שבה רבה מאד, היא מספקת מענה מצוין למשפחות אלה והופכת לפתרון אטרקטיבי ביותר.

כי היא מתקדמת וחדשנית

אם אתם מקישים בגוגל סרטוני הדרכה על מיצובישי outlander phev תוכלו למצוא לא מעט סרטונים, שוודאי ישכנעו אתכם, ומהר מאד, שמדובר במכונית שאסור לפספס. הסרטונים יציגו לכם את הפיתוחים השונים שבמכונית וגם את היכולות הגבוהות שלה. מיצובושי זו, שעולה כיום 224,000 ₪ מיובאת לארץ על ידי חברת כלמוביל, המביאה אלינו את רכבי המיצובישי המצוינים. במכונית ישנה הנעה כפולה וגם שני מנועים וטכנולוגיות מתקדמות מאד בתחום ההנעה החשמלית, שאפשר למצוא אותה גם בפאג'רו. זוהי מכונית יוקרתית במיוחד שמאפשרת נסיעה בטוחה בתנאי שטח שונים וללא מגבלות טווח, בניגוד לרכבים חשמליים אחרים.

כי אפשר לשלוט בה בקלות

אחת הסיבות לבחור במיצובישי outlander phev היא הטכנולוגיה המתקדמת שלוקחת בה חלק וגם האפשרות לשלוט בה מרחוק. בעזרת אפליקציה המתאימה לטלפונים החכמים, ניתן לשלוט במערכות שונות ברכב, כמו בפנסים שבמיצובישי, כמו במערכת המיזוג ועוד. גם העובדה שיש בה אבזור יוקרתי ומשובח הופכת אותה למענה נפלא. המושבים שבה עשויים מעור נעים למגע ונוח מאד, יש לה גג שמש חשמלי וגם מערכת קול בעוצמה ובאיכות מעולה, יש בה מסך מגע גדול ועוד ועוד.

כי היא בטוחה מאד

אחד היתרונות הבולטים במיצובישי הזו היא מערכת הבטיחות שבה. מדובר במערכת ברמה גבוהה מאד הכוללת כלים שונים, המאפשרים לנהג ולנוסעים ליהנות מנסיעה בטוחה בכל עת. מערכת זו כוללת כלי מיוחד המזהיר מפני תאונות וגם מבצע בלימה באופן אוטומטי, היא כוללת כלי המתריע מפני סטייתו של הרכב מנתיב הנסיעה והיא גם פועלת לצד מערכות נוספות, כמו כזו המספקת למכונית יציבות רבה מאד על הכביש העוזרת לה להתמודד עם תנאי שטח לא פשוטים.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article43298.aspx