כיצד ניתן לבצע שיחות חינם לחו"ל?
נכתב על ידי: roy vaknin
תאריך: 03/07/14

אנחנו חיים בתקופה בה אנחנו זוכים לאין ספור שירותים ב"חינם", אך בפועל שום דבר לא באמת ניתן לנו בחינם. כאשר אתם גולשים באתר חדשות בחינם, אתם משלמים עבור הגלישה בכך שאתם נחשפים לאין ספור פרסומות, ובשורה התחתונה יש השלכות לחשיפה ארוכה ותדירה זו לפרסומות. הפרסומות גורמות לכם לקנות יותר מוצרים, ואף להעלות את רמת המוכנות שלכם לשלם יותר, כך שבסופו של דבר אתם משלמים על הגלישה באתר החדשות, בצורות אחרות.

האינטרנט עולה כסף

גם כאשר מבטיחים לכם שיחות חינם לחו"ל, זה לא באמת בחינם, מאחר ואתם משלמים גם באמצעות התשלום על תשתית האינטרנט שלכם, גם באמצעות התשלום עבור ספק האינטרנט שלכם, וגם באמצעות חשיפה לפרסומות שפעמים רבות מופיעות בתוכנת ההתקשרות האינטרנטית. היכולת שלנו לבצע שיחות לחו"ל בחינם לכאורה, תלויה בסופו של דבר ביכולת שלנו למנף שירותים שאנחנו משלמים עליהם בלאו הכי, ובימים אלה מושקת אפליקציה חדשה המאפשרת לנו את המינוף המיטבי מכל מה שהכרנו עד כה.

אפליקציה חכמה לניתוב שיחות בערוצים חינמיים

המדובר באפליקציית magicJack המאפשרת לנו לבצע חיוג לחו"ל, ולא רק שיחות לחו"ל. ההבדל הוא שאיננו צריכים להירשם כאנשי קשר אצל מישהו, ואנחנו לא מוגבלים בהתקשרות לאנשים שיש להם את האפליקציה על מכשיריהם. האפליקציה מאפשרת לנו ליצור קשר עם כל טלפון בעולם, באמצעות חיוג למספר הטלפון בדיוק כפי שזה מתבצע בשיחות בינלאומיות רגילות, העושות שימוש ברשתות טלפוניה רגילות. אז איך זה בדיוק עובד?

המסלול הטכני של שיחות חינם לחו"ל

ובכן, קבלת שיחה הוא שירות שאינו עולה כסף, ואנחנו יכולים לקבל שיחות בצורה חופשית ובכל עת. ייזום שיחה הוא השלב שעולה כסף, ולכן את השלב הזה נוכל לעשות באמצעות האינטרנט. האינטרנט יסייע לנו לייצר ערוץ שיחה בין הטלפון שלנו ובין מרכזיית טלפונים במדינת היעד אליה אנו מתקשרים, ומשם תועבר השיחה דרך מרכזיית הטלפון אל הטלפון המיועד, שאינו נדרש כאמור, לשלם על כך דבר. בצורה זו בנינו ערוץ תקשורת חינמי לחלוטין, המאפשר לנו לקיים שיחות חינםלכל מקום בעולם. גרסת הבסיס החינמית של האפליקציה מאפשרת ביצוע שיחות בינלאומיות בחינם לכל טלפון בארצות הברית וקנדה, והרחבת מגוון היעדים כרוכה ברכישת גירסה משדורגת של האפליקציה.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article43395.aspx