אחסון ריסלר יתרונות עיקריים
נכתב על ידי: עידן שלומן
תאריך: 24/07/14

עבור חברה העוסקת בבניית אתרים או עבור מי מכם שיש לו מספר אתרים שהוא צריך אחסון עבורם, אחסון ריסלר הוא הפתרון הטוב ביותר, מסיבות של ממש פשוט, גמישות ואבטחה.

כיום, יש עשרות ואף מאות חברות לבניית אתרים. המצליחות שביניהן צריכות למצוא אחסון שיהיה משתלם, עבורן וגם עבור הלקוחות שלהן. כמו כן, בשל העובדה שיש היום מערכות ידידותיות למשתמש עבור בניית אתרים, להרבה אנשים יש מספר אתרי אינטרנט שהם צריכים לאחסן אותם על גבי שרת. במצבים כאלו, אחסון ריסלר הוא הבחירה הטובה ביותר.

למה ריסלר?

אחסון ריסלר מציע שימוש עצמאי, פשוט ונוח מאוד, למשל עבור יצירת חשבונות. כמו כן, כל חברה לבניית אתרים יכולה לקבוע נתונים ומאפיינים לפי דרישות וצרכי הלקוחות שלהן. אותו הדבר נכון גם לגבי אנשים שיש להם מספר רב של אתרים.

הממשק של ריסלר הוא בעל עקומת לימוד קלה יחסית, וכמעט ואין צורך בידע טכני. בנוסף, יש גמישות רבה בכל מה שקשור לנפח האחסון- אפשר לבחור נפח אחסון בחבילה אחת לכל האתרים, או לבחור נפח אחסון עבור כל אחד מהאתרים.

ובל נשכח את נושא האבטחה, שהוא בעל חשיבות מרבית, בפרט כאשר האתר מיועד למכירה וכולל מערכת סליקה. מי שרוצה לתת לגולשים שלו קנייה בטוחה, צריך אחסון על גבי שרת בעל רמת אבטחה הגבוהה ביותר.

הרבה יותר נוח עם ריסלר!

היתרון הגדול של אחסון ריסלר עבור חברות לבניית אתרים, הוא ברווח שהן יכולות לעשות- ההפרש בין הסכום שהן משלמות עבור אחסון אתרי הלקוחות לבין הסכום שכל לקוח משלם להן עבור אחסון של האתרים. כל זאת אפשרי כיוון שניתן לחלק חשבון ריסלר לכמה חשבונות. יש לציין כי עבור חשבון ריסלר אין הגבלה כלשהי מבחינת כמות חבילות האחסון, וכך אפשר להקצות נפח אחסון שונה עבור כל לקוח בהתאם לדרישות האתר.

ריסלר – האחסון הוירטואלי

השרתים של ריסלטר הם וירטואליים, ולכן הוא יכול לחסוך הרבה כסף עבור הלקוח של החברה. בנוסף, מתוך היותו וירטואלי, אחסון ריסלר מאפשר הקמה של מערכות ניהול תכנים או להקים אתרים נוספים לפי צורך.

ומה היתרון הגדול של שרת וירטואלי כמו זה במקרה של ריסלר? יש לו מערכת ניהול שמצליחה לבצע המרות באופן אוטומטי, כך שאם צריך לנייד את האתר אפשר לעשות זאת בלי בעיה.

לסיכום, אחסון אתרי אינטרנט על גבי שרתי ריסלר הוא אחסון שאפשר לעשות אותו עם אבטחה גבוהה, בצורה נוחה ופשוטה וגם עם חיסכון בעלויות. אם אתם חברה לבניית אתרים או אם יש לכם מספר אתרים בבעלותכם, שווה לבדוק אילו חבילות יכולות להתאים לכם כדי שגם אתם תוכלו ליהנות מכל היתרונות.

נכתב על ידי עידן שלומן מחברת Signup קידום אתרים.


 
אודות המחבר

עידן שלומן, מומחה לקידום אתרים בחברת Signup קידום אתרים.

קידום אתר זה מתבצע על ידי Signup קידום אתרים באינטרנט אשר עוסקת בשיווק וקידום אתרים באינטרנט.

המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article43562.aspx