חופשה בורנה – היכרות עם אזור הבלקן
נכתב על ידי: מיכל ז
תאריך: 27/08/14

חופשה מושלמת לכל המשפחה

היות והעיר ורנה היא אזור נופש שהוא זול, תוכלו ליהנות מחופשה נהדרת לכל המשפחה. ישנם חופים מדהימים. לצעירים ביניכם, חיי הלילה של ורנה הינם תוססים, וניתן לראות הרבה צעירים ישראלים שבוחרים דווקא ביעד זה. נופש בורנה הינה בחירה מוצלחת לאלה שאינם מעוניינים להתרחק הרבה או לטוס הרבה שעות. גם נופש בבורגס, יכולה להיות חוויה מושלמת אם אתם כבר נמצאים  בבולגריה. בורגס, משמשת נקודת יציאה להמון תיירים המעוניינים לבקר בערים השכנות וליהנות מאווירה מיוחדת. לאלה האוהבים פעילות של ספורט ימי, העיר בורגס, השוכנת לחוף הים השחור, מציעה המון פעילויות כמו צלילה וגלישה. הארכיטקטורה בבורגס היא מהממת ותושבי המקום ידועים באהבתם לאמנות, ולכן, ניתן אף ליהנות מפסטיבלים שונים המתקיימים בעיר מדי שנה. ניתן למצוא הרבה משרדי נסיעות בעיר בורגס, שמציעים טיולים יומיים אל הכפרים המדהימים שמרוחקים מהעיר.

כדאי לשכור רכב בחופשה שלכם בבולגריה

מי שמעוניין ליהנות ממש כאשר יוצאים אל נופש בורנה ובשאר האזורים, מומלץ לשכור רכב, ולקבל מידע על המקומות היפים בבולגריה. נופש בבורגס לכמה ימים יכול להפוך את החוויה ליותר ממושלמת ותוכלו ליהנות ממגוון של נופים ואטרקציות שונות. לאוהבי ההימורים, ישנו קזינו מרהיב ביופיו בעיר בורגס, וכן חיי לילה סוערים. בולגריה, השוכנת במזרח אירופה, ידועה בנופיה המדהימים שמשתרעים על פני חולות זהובים וכפרים ציוריים. אם תצאו לעיר ורנה תוכלו ליהנות מנופש של מותרות. מי שמעוניין להכיר את בולגריה יותר לעומק, יוכל אף לבקר בעיר הבירה סופיה ובשאר יעדים אטרקטיביים. ניתן ליהנות בחופשת סקי בחורף למי שאוהב את האתרים המושלגים באירופה המיועדים לסקי.

אתרי הסקי של בולגריה ידועים בעולם כולו

ישנם שטחים עצומים של אתר סקי בבולגריה המיועדים לגולשים בכל שכבות הגילאים. האיכות של אתרי הסקי, רמת המסעדות והמלונות הן מן השורה הראשונה בכל אירופה. חופשת הסקי ביעד זה היא זולה במיוחד, ולכן, יעדים אלה, מושכים המון תיירים מרחבי העולם.  ניתן להגיע לבולגריה בכל עונות השנה וליהנות ממה שבולגריה מציעה לתיירים האוהבים גם ספורט ימי וגם סקי יוקרתי ברמה הגבוהה ביותר.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article43881.aspx