למה דווקא אירועים קטנים?
נכתב על ידי: שירן קרן
תאריך: 15/09/14

לאחרונה יצא לי להיות בהרבה אירועים גדולים.

אין ספק שאירוע גדול, מושקע ויוקרתי הוא לעתים קרובות חוויה מרשימה ובלתי נשכחת, ויש לו יתרונות רבים. אבל בכל האירועים שיצא לי להיות מוזמנת אליהם השנה, חוויתי את אותה הרגשה מציקה של ניכור וריחוק, אפילו אם היה מדובר באירוע של חבר או חברה קרובים מאוד. לאחר שנכחתי בשבוע שעבר בחתונה קטנה שערכה חברה טובה שלי, לפתע הבנתי בדיוק מה היה חסר לי כל כך בכל האירועים האחרים שהייתי בהם; לא הרגשתי קרבה אמיתית בין האורחים לבין החתן והכלה וגם לא בין האורחים לבין עצמם. כל האירועים היו מושקעים ומאורגנים היטב, אבל השמחה האמיתית ששוררת בחגיגה שבה האורחים נבחרים בקפידה על פי מידת הקרבה האמיתית שלהם לזוג הייתה חסרה.

אז למה בעצם אני מספרת לכם את כל זה?

כי כל החוויות הללו עוררו בי צורך לכתוב כמה מילים חשובות על אירועים קטנים, שהרגשתי שכדאי שיאמרו. אנשים רבים נוטים לחשוב שאירועים קטנים הם בהכרח גם אירועים פחות מושקעים, יפים או מרשימים- ולכן מרבים להוציא כסף שאין להם על חגיגה גדולה ויקרה עם מספר רב של אורחים שהם לא חשים אליהם שום רגשות קרבה מיוחדים. עריכת אירוע אינטימי ומצומצם יותר, שאליו אנו מזמינים רק משפחה וחברים קרובים, יכולה להיות תחליף נהדר ומשודרג לאירוע גדול מהסוג הנפוץ כל כך בסצינת החתונות היום. אין פירוש הדבר שעלינו לחגוג את החתונה שלנו בגינה הביתית שלנו או על חוף הים; ניתן לשכור מקום לאירועים קטנים, שהוא למעשה אולם אירועים לכל דבר אך מייעד את עצמו ספציפית לאירועים מסוג זה, ולייצר בדיוק את אותו האפקט, רק במימדים קטנים יותר ובאווירה כיפית ואישית יותר.

אם אתם שואלים אותי, אירועים קטנים הם האירועים הגדולים החדשים. כך אנו זוכים בכל הכיף, פחות ההוצאות היקרות והגינונים המיותרים.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article44070.aspx