חופשה בים התיכון בסוכות
נכתב על ידי: מיכל ז
תאריך: 30/09/14

סוכות אורב לנו ממש מעבר לפינה, ונראה שזה הזמן הכי טוב לצאת לחופשה; יותר מזה, זה ככל הנראה ההזדמנות האחרונה ליהנות מחופשה במזג אוויר נינוח כאן בישראל או בים התיכון. אם אתם לא רוצים לפספס את ההזדמנות הזו, זה הזמן להתחיל לחפש דילים לסוכות ולהזמין חבילת נופש או טיסה ליעד המועדף עליכם.

יש שלל יעדים שבהם תוכלו ליהנות מדילים נוחים למדי, אבל בהרבה מהם במהלך חג הסוכות לא תוכלו ליהנות ממזג אוויר נוח. אם אתם רוצים קצת שמש ואפילו אופציה לשכב בנינוחות על חוף ים, חופשה בכרתים היא אופציה נהדרת, כמו גם קפריסין ואיים נוספים אחרים בים התיכון. ייתכן כי טמפרטורת המים לא תאפשר לכם שחייה נעימה, אך בהחלט יהיה הרבה יותר נוח והרבה פחות מזיק לעור שלכם לשכב על חוף הים במזג האוויר המאפיין את האזור בחודש אוקטובר.

איך למצוא את הדיל שלכם?

יש שפע של דילים לסוכות שאפשר להזמין ולהתחיל בתכנון של הטיול. השאלה היא, איך אפשר למצוא את הדיל המתאים?

כדי שאתם תוכלו ליהנות מהחופשה שלכם, אתם צריכים למצוא גם את היעד המושלם עבורכם וגם את החופשה שמתאימה לתקציב שלכם. לא קל למצוא את השילוב המושלם בין שני אלו כשמדובר ביעדים באירופה ורחוק מזה, אבל כשמדובר בים התיכון זה קצת יותר פשוט. כרתים, קפריסין, רודוס וכדומה- כל אלו הם יעדים מצוינים לחג הסוכות, בהם תוכלו ליהנות מעוד כמה ימים של סתיו נוח במיוחד, בלי גשם רוב הזמן.

ניתן למצוא דילים לסוכות דרך מגוון חברות תיירות, ישראליות וגם כאלה שאינן ישראליות. כמובן שלכולן כמעט יש אתר אינטרנט, ולכן ההשוואה בין ההצעות של כל חברה ליעד המועדף יכולה להתבצע במהירות. כדי לחסוך עוד יותר זמן ולייעל את תהליך השוואת המחירים, מומלץ לפתוח במקביל כמה אתרים של חברות תיירות כדי לראות בזמן אמת את תוצאות החיפוש ולבחור את האתר שמציע את המחיר הכי נמוך. אל מול אתר זה אפשר לבדוק עוד אתרים אחרים ולבחור את החברה שבה מציעים את המחיר הכי זול, וכן הלאה.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article44183.aspx