צילום הריון – עם או בלי הבעל
נכתב על ידי: מיכל ז
תאריך: 21/10/14

הריון הוא דבר טבעי אומנם, אבל אין אישה שלא נחרדת בעת מחשבה על הצירים. כמו כן, מה שקורה לגוף האישה אחרי הלידה מייאש ומפחיד גם הוא, שלא לדבר על הקושי שבגידול תינוקות.

אבל למרות הכל, ההיריון הוא אחת התקופות היפות ביותר בחיים של כל זוג, ובפרט של האישה ההרה, ולכן חשוב לתעד את התקופה הזו בצורה הכי טובה. או במילים אחרות, כדאי לעשות צילום הריון בקריות או באזור אחר, היכן שרוצים.

למה צילום מקצועי?

כשמדברים על צילום הריון לא מתכוונים לצילומים שאנשים עושים כדרך אגב בעצמם, עם הטלפון החכם או אפילו עם מצלמת סטילס קומפקטית ונוחה לשימוש, לא... צילום הריון בחיפה והרים אחרות הוא למעשה צילום אשר נעשה בידיים מקצועיות ובעזרת ציוד מקצועי לצילום. כמו כן, בדרך כלל לאחר הצילומים התמונות עוברות עריכה מקצועית.

יש הבדל ניכר בין צילום עצמאי ללא ידע בצילום או הכלים המקצועיים, לבין צילום שנעשה על ידי צלמים מקצועיים. לא פלא, אם כן, שהרבה נשים אינן אוהבות לראות תמונות שלהן בתקופת ההריון שצולמו באופן ספונטני ומבלי שהן היו מוכנות לכך (לבוש, איפור, תאורה וכן הלאה).

עם צילום מקצועי על ידי צלמים מקצועיים שמנוסים בצילומי הריון, כל תמונה עם הבטן הגדולה והיפה היא... הרבה יותר יפה.

להרגיש יפה כמו בתמונות

מלבד העובדה שצילום מקצועי יכול לעזור לאישה ההרה להיראות יפה יותר בתמונה, היא גם תרגיש יפה יותר, אפילו כבר בצילומים על הסט ועוד לפני שהיא רואה את התמונות שיצאו.

אם את, כמו הרבה נשים אחרות, כבר לא מרגישה סקסית ויפה בגלל ההריון, חוויית הצילומים המקצועיים תעזור לך להתנתק מהתחושה הזאת ולחזור להרגיש הכי סקסית בעולם.

רק צריך לבחור צלם מתאים

כדי ליהנות מהצילומים ולהשיג תמונות איכותיות ויפהפיות, אתן רק צריכות לבחור את הצלם המתאים. המלצה שלנו: בחרי צלמת, אישה כמוך שמבינה איך את רוצה להרגיש עם הגוף שלך.

כדי לבחור את הצלמת הכי טובה, בחני כמה תיקי עבודות של כמה צלמות- שימו לב לאיכות ולסגנון בכל תמונה, והאם הצלמת יודעת לגוון.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article44325.aspx