טיפול יעיל בפטרת ציפורניים – למנוע הידבקות של ציפורניים נוספות
נכתב על ידי: ליאת מ
תאריך: 27/10/14


פטרת ציפורניים יכולה להוות בעיה רצינית, בייחוד כאשר לא מטפלים. המקום מתחיל לכאוב, הריח לא מאחר לבוא ופתאום אתה מוצא את עצמך בבעיה רצינית כאשר המקום הנגוע מתחיל לעבור לאצבעות שליד. מה עושים? נותנים לבעיה לעבור מעצמה? כאן טמונה בעייתם של אנשים רבים אשר חושבים שבעיות אלו חולפות מעצמן – דבר, שכמו שהצלחת להבין, לא קורה.

פטרת ציפורניים לייזר – שיטת טיפול יוצאת מן הכלל

ובכן, חשוב מאוד לציין שאמנם של פטרת ציפורניים לייזר היא שיטה יוצאת מן הכלל, כפי שהצלחת להבין, אך אליה פעמים רבות לא כל הסובלים מהבעיה מגיעים ומדוע? ובכן, חשוב להבין שיש דרגות שונות וסוגים מגוונים של פטריות ולכן, הטיפול אליהם משתנה מאדם לאדם.
בדרך כלל כאשר מגיעים לחברה העוסקת בטיפול הנ"ל זו מבצעת מספר פעולות.

ראשית כל, מומחים בודקים את חומרת המצב ומבצעים בדיקה אודות סוג הפטריה (שהרי קיימים סוגי פטרת ציפורניים רבים) ולאחר מכן מתחילים בפדיקור רפואי בכדי להרגיע את המקום ולטפל בו כטיפול ראשוני.
לאחר שבעל המקצוע מבין באיזו פטריה מדובר ומהי חומרתה הוא ודע כיצד לטפל בה ובאילו אמצעים/חומרים.
טיפול נכון יוביל את האדם הסובל מהפטריה לתחושת הקלה משמעותית תוך מספר ימים בודדים כאשר צורתה או לחילופין הצבע של הציפורן תשתנה לטובה, הכאבים יחלו אט אט להיעלם ועמם גם הריח המשונה והלא נעים שהפטריה בציפורן גרמה. חשוב להבין שטיפול יעיל בפטריה יאפשר לחזור לשגרת חיים נורמלית לחלוטין וימנע הידבקות של הציפורניים בסמוך אל המקום המדולק/הפגוע.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article44391.aspx