רכישת מכונת שטיפה בלחץ- גרניק
נכתב על ידי: אוהד זמלר
תאריך: 02/11/14

כשלקוח מגיע לבית עסק לפגישה, הרצפה היא הדבר הראשון שהוא רואה ולכן ראוי שהיא תהיה נקייה. אם הלקוח רואה שהרצפה מלוכלכת, הוא יסתכל על בית העסק בזלזול, וגם העובדים של העסק לא ייהנו לעבוד בו.

אותו הדבר גם לגבי הבית שלכם. כשהבית מלוכלך לא נעים לשהות בו וכשהוא נקי ומצוחצח, הרבה יותר נעים ובריא לשהות בו ולארח בו אנשים. במאמר הבא נדבר על שני סוגים של מכונות שטיפה בלחץ , הנקראות גם מכונות גרניק שמשמשות לניקיון של בתים, משרדים, מפעלים ומוסכים.

מהם מכונות השטיפה בלחץ הקיימות?

• מכונות שטיפה בלחץ מים חמים - מכונות שטיפה בלחץ מים חמים הן מכונות המשמשות בדר"כ לניקוי רצפות ומשטחים עם כתמים חזקים או לכלוך קשה על ידי קיטור חם בטמפרטורה של עד 150 מעלות. מדובר במכונות גרניק גדולות ויקרות הנמצאות בשימוש בעיקר במפעלים ומוסכים.

• מכונות שטיפה בלחץ מם קרים-  אלו הן מכונות גרניק המיועדות על פי רוב לניקיון ביתי או משרדי ולשטיפת מכוניות, והן זולות וקטנות יותר ממכונות השטיפה בלחץ מים חמים וגם פועלות על לחץ מים שהינו נמוך יותר.

מכונות שטיפה בלחץ מים קרים שהינן מומלצות מאוד לרכישה הן Lavor Prime 165 וגם LAVOR Extra 30.

אודי כלי עבודה

אודי כלי עבודה הינה חנות לכלי עבודה הנמצאת בירושלים ובה ניתן לרכוש מגוון סוגים של מכונות גרניק של המותגים המובילים כגון הן Lavor Prime 165 וגם LAVOR Extra 30 במחירים הזולים בארץ. בנוסף, ניתן לרכוש מכונות גרניק גם דרך אתר האינטרנט של החנות במחירים ללא תחרות.


 
אודות המחבר

אוהד זמלר

אודי כלי עבודה בירושלים

המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article44444.aspx