מכירות מוצרים משומשים – זה מעולם לא היה קל יותר
נכתב על ידי: כתיבת מומחים
תאריך: 10/12/14

למכור היא משימה שאנשים רבים מוצאים אותה קשה. למכור זה אומר לקבוע מחיר, ולשכנע אנשים אחרים לשלם לכם את המחיר שאתם מבקשים. למכור זה אומר להציע לאנשים את מה שאתם רוצים למכור, בלי שאתם בכלל יודעים אם אותם אנשים רוצים או צריכים אותם. למכור זה אומר להתמקח ולהתווכח, לפעמים על דברים שאתם לא מאמינים בהם, ושאתם עצמכם לא יודעים להסביר אותם לעצמכם. בדיוק מהסיבה הזאת, אנשים רבים המעוניינים למכור פריטים משומשים או חפצי יד שניה שיש להם, מעדיפים להשליך את הכל בפח הזבל, ולהשאיר את כל העניין מאחוריהם.

פותחים מכרזים ומרוויחים

אלא שהיום כבר אין צורך לחשוש מהתחום של מכירות מוצרים משומשים, מכיוון שהיום מציע לכם אתר bidim.co.il פלטפורמה חדשה וחדשנית המאפשרת לכם לבצע מכירות לכל דבר, בלי למכור. ובמה הדברים אמורים? ובכן, באתר בידים, כל שאתם צריכים לעשות הוא לפתוח חשבון מוכר, ולפתוח מכרזים בהם אתם מפרסמים את הפריטים שלכם תחת הקטגוריות המתאימות. במידה ויש מחיר מינימום שאתם רוצים לעצמכם, אתם מגדירים אותו מראש, ואם אין מחיר כזה, אתם נותנים לקהל לקבוע את המחיר.

בוחרים את הצעת המחיר הטובה ביותר עבורכם

ברגע שמגיע קונה לאתר ונתקל בפריט שלכם, אם הוא מעוניין לקנות אותו הוא נותן לכם הצעת מחיר מקסימום שאותו הוא יהיה מוכן לשלם עבור הפריט. אתם מבחינתכם לא חייבים לקבל כל הצעה, ויכולים להשאיר את המכרז פתוח עד שמגיעה ההצעה הטובה ביותר. מרגע שהתקבלה הצעה שנראית לכם מתאימה, אתם סוגרים את העסקה ומרוויחים את כספיכם. קל לראות שמדובר על מודל שבו אתם פשוט לא יכולים להפסיד אלא אך ורק להרוויח.

הכנסו והתנסו

אתם לא צריכים להציע את הפריטים שלכם למי שלא צריך, אתם לא צריכים לתמחר את הפריטים ולאחר מכן להצדיק את המחיר, אתם לא צריכים להתווכח או להתמקח. אתם בסך הכל צריכים להציג את הפריטים שלכם למכירה, ולאשר או לא לאשר את המחיר המוצע לכם. אל תהססו ואל תתלבטו, הכנסו עכשיו והתנסו בתחום של מכירות מוצרים משומשים, שגם אפשר להרוויח עליהם.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article44895.aspx