איך ייעוץ שיווקי באינטרנט יציל לך את הכיס?
נכתב על ידי: ליאת מ
תאריך: 21/01/15

 

מזל טוב! מה זאת אומרת על מה? על העסק שלך. ברכותינו. אם נכנסת למאמר הנ"ל אתה בוודאי תוהה לגבי דבר אחד מרכזי והוא כיצד ייעוץ שיווקי יכול להציל לך את הכיס. הסיבה לכך די פשוטה. בוא פשוט נתחיל ונעבור לפסקה הבאה.

ייעוץ שיווקי באינטרנט – איך לא חשבת על כך קודם?

ייעוץ שיווקי, באופן טבעי, הוא אדם בעל ידע נרחב באינטרנט הוא יכול להבין בתחום מסוים כגון: שיווק ברשתות חברתיות או קידום אתרים באינטרנט לעסקים בכלל אבל בשורה התחתונה אדם זה צריך לשבת מול הלקוח, לשמוע מהם הצרכים העסקיים שלו, מיהו קהל היעד, האם יש ברשותו כבר אתר או כרטיס עסקי ולמעשה לבנות לו מעין תסריט מהן האופציות הטובות ביותר עבורו.

לדוגמא: אם אתה אדם המעוניין לבנות עסק ואתה מגיע לייעוץ שיווק אצל אדם המתמחה באינטרנט ויש לו וותק וניסיון בתחום, אדם מהסוג הנ"ל צריך לשבת ולבדוק את הצרכים הטכניים של האתר, לבדוק עבורך טווחי מחירים, לבדוק (על פי קהל היעד שלך) היכן הכי יהיה מתאים לך לבצע קידום ואיזו שיטות קידום כמובן (כפי שציינו קודם יש מספר רב של שיטות שכל אחת מתאימה לקהל יעד אחר, לדוגמא: קידום אתרים אורגני איכותי ומקצועי יוכל להביא הרבה יותר לקוחות מאשר מספר שיטות שיווק שיגזלו ממך משאבים כלכליים שלאו דווקא יש ברשותך).

לעיתים קרובות, בזכות יועץ שיווקי באינטרנט ניתן להבין כיצד "מפת הקידום האינטרנטי" עובדת, אילו אופציות שיווקיות מתאימות לאיזה סוג של עסק, האם לבנות דף נחיתה או אתר ועוד החלטות מקצועיות שאסור לקחת בקלות ראש.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article45200.aspx