כמה נתונים על מיצובישי פאגרו
נכתב על ידי: גיל שושי
תאריך: 25/02/15

כמה מילים ראשונות לפתיחת המאמר

המאמר הנוכחי עומד להיות ממוקד סביב דגם רכב אחד אבל כזה שנחשב למאוד נחשק מזה שנים ארוכות במיוחד. הכוונה היא למיצובישי פג'רו, רכב שטח יוקרתי ועתיר פינוקים. אם גם אתם מבין אותם הנהגים שאוהבים לרדת לטיול במדבר מידי פעם אבל באותה נשימה לא ממש מוכנים לוותר על הפינוקים של רכב משובח יהיה כדאי לכם להמשיך ולקרוא את המאמר

משפחת מיצובישי מה היא מציעה לכם

את דגמי מיצובישי התחילו לייבא לישראל עוד בראשית שנות השמונים של המאה העשרים. אפשר לומר בפה מלא כי הנהג הישראלי התאהב מהר מאוד בשפע הדגמים שהציעה החברה היפנית. שילוב של אמינות ואיכות עם שפע של פינוקים וכל החבילה הזאת במחירים יחסית תחרותיים בוודאי אל מול כל המתחרים שקיימים בשוק. פג'רו שומר על המסורת הזאת עם שפע של אבזור ואמינות אין קץ .

כמה מילים על השיקולים ברכישה של רכב שטח חדש

לפני שאתם עומדים לרכוש רכב שטח חדש אתם חייבים לקחת בחשבון כמה שיקולים. קודם כל עניין המחיר אבל הרבה מעבר לכך אתם צריכים לקבל החלטה אם באמת אתם מתכוונים לרדת לשטח או שמה אתם מחפשים לעצמכם רכב גבוה שיודע לגהץ שבילים. אתם צריכים גם לקבל החלטה בכל הנוגע לגודלו של הרכב. האם אתם מחפשים רכב קטן או מה שנקרא ג'יפון או שמה אתם רוצים לרכוש רכב שמתאים להובלה של שבעה נוסעים .

ישנם רכבי שטח רך וישנם כאלו שממש אפשר לטייל איתם  - פג'רו אחד המובילים בתחום

אחת ההבחנות הראשונות שחייבים לחשוב עליהן נוגעת ליכולות השטח של הרכב הנרכש. לכאורה אתם יכולים למצוא הרבה מאוד דגמי שטח בישראל אבל האמת חייבת להאמר והיא שרק מעטים מבינם באמת עשויים לעשות עבורכם את העבודה. הפג'רו הוא בדיוק אחד הדגמים שאפשר לרדת איתו לשטח מבלי לפחד עליו מהסיבה הפשוטה שלכך הוא נועד .

מיצובישי פג'רואחד מרכבי השטח הכי נחשקים ומצליחים בשוק המקומי

הפג'רו הוא ללא כל ספק אחד מרכבי השטח הנחשקים ביותר בישראל. הוא גם אחד מרכבי השטח הכי ותיקים שנמכרים כאן ומדובר על עשרים שנים בהם נעים על כבישי ישראל רכבי פג'רו מדורות שונים. בבואכם לרכוש דגם חדש אתם צריכים לקבל החלטה איזה מבין הדגמים תרצו לרכוש .

כמה מילים על דגמי פג'רו השונים שאתם עשויים למצוא

יבואנית מיצובישי מציעה לכם כמה דגמים מסוג פג'רו. קודם כל ישנו הדגם הקצר שכולל שתי דלתות בלבד וישנו הדגם הארוך שכולל ארבע דלתות ותא מטען גדול במיוחד. מעבר לכך אתם גם יכולים לבחור בשתי דרגות גימור .

עןד כמה מילים אחרונות לסיומו של המאמר

לסיומו של המאמר רק נרצה לשוב בכמה מילים על עיקריו. אם אתם זקוקים לרכב מסחרי כזה שיש לו תא מטען פתוח וגדול אבל יחד עם תא נוסעים מרווח כדאי מאוד שתשקלו היטב לרכוש לעצמכם את אחד מדגמי ההאנטר עם תוכניות המימון האטרקטיביות במיוחד גם אתם תגלו כי מדובר על משימה ישימה למדי גם כיום .


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article45452.aspx