דיאטה מהירה מאוד
נכתב על ידי: קובי עזרא Ph.D יעקב מומחה לרפואה נטורופטית
תאריך: 05/04/15

איך דיאטה המהירה פועלת?

אם היינו לזקוקים לתזונה שתסייע לנו לדיאטה מהירה!? חמישה ימים של אכילה נורמלית, עם מעט מחשבה לשליטה עצמית עם ספירת קלוריות ופרוסת עוגה לאם זה מה שאנו רוצים. ואז, בשני ימים האחרים, יש להפחית את צריכת הקלוריות שלנו עד 500 קלוריות לנשים ועד- 600 קלוריות לגברים.
  דיאטה מהירהhttps://www.youtube.com/user/FastDiets1
  דיאטה מהירה. דיאטות לירידה במשקל. ישנן סיבות שונות לאיזון המשקל ודיאטות שונות: החל ממראה חיצוני, עיסוק בספורט ובריאות, לרבות בריאות הלב וכלי הדם ומניעת סרטן....

 1. מאחר שאנו בצום רק ליומיים של בחירה שלנו בכל שבוע, ולאכול כרגיל בחמישת הימים האחרים, תמיד יש משהו חדש וטעים באופק הקרוב. בקיצור, זה קל לעמוד במשטר שמבקש רק לך להגביל את צריכת הקלוריות שלך מעת לעת.
  יש לזכור כי התכנית נועדה כדרך משולטת היטב לחיים ארוכים יותר, בריאים יותר; ירידה במשקל היא פשוט תוספת שמחה לכל זה.
  כמה קלוריות ביום שאנו בדיאטה מהירה?
  ייתכן שההמלצה לנשים לצרוך 500 קלוריות ולגברים כ- 600 קלוריות ביום של ה"צום".
  אתם יכולים להשתמש במחשבון לחישוב ה- BMI, BMR שלך (שיעור חילוף חומרים בסיסי) ו-TDEE (סך ההוצאה אנרגיה יומית).
  חישוב BMI (אינדקס מסת גוף)
  BMI הוא חישוב של שומן גוף המבוסס על גובה ומשקל. יש לו מספר מגבלות: זה לא מדויק לנשים בהריון, אנשים מתחת לגיל 5, ואנשים עם שרירים גדולים מאוד. כמו כן, אינו לוקח בחשבון גיל והמלצות סטנדרטיים אינן חלות ילדים או בני נוער.
  חישובים של BMR (קצב חילוף חומרים בסיסי)
  שיעור חילוף חומרים בסיסי - כמות קלוריות שאתם מבזבזים יושבים למשך 24 שעות וכשאנו ללא פעילות כלל. אנחנו משתמשים מיפלין-סט. משוואות Jeor (לעיל) להעריך BMR שלך שהוא האמין להיות מדויק יותר ממשוואת האריס-בנדיקט יותר נפוץ.
  חישוב TDEE (סך הוצאה אנרגיה יומית)
  TDEE הוא מספר הקלוריות שרפו ביום דרוג BMR לרמת פעילות. זה מספר הקלוריות שאנו צריכים ליום בכדי לשמור על המשקל הנוכחי שלנו והוא על הסכום שאנו צריכים לאכול בימים שאנו לא בצום.
  לאנשים יש נטייה להפריז בהערכת הפעילות הגופנית שהם עושים, כך שאם במקרה של ספק, לבחור את רמת הפעילות הנמוכה.
  רמות פעילות
  בישיבה: מעט או ללא פעילות גופנית. רמה זו היא למי שלא או לא יכול לשלב פעילות גופנית בחיי היומיום שלהם (לדוגמא כוננים ולא הולך, לוקחת את המעלית ולא במדרגות, יש עבודה משרדית או ניידות מוגבלת). בקלילות פעילה: תרגיל אור או ספורט 1-3 ימים בשבוע. רמה זו כוללת אנשים שמשלבים הליכה ופעילות ליום שלהם לפעילות יום אבל אין לי משטר תרגיל בתרגיל כזה או או לשחק ספורט פחות משלוש פעמים בשבוע. במתינות פעילה: פעילות גופנית מתונה או ספורט 3-5 ימים בשבוע. רמה זו היא עבור אנשים שמבצעים פעילות גופנית או בספורט פעיל מאוד לפחות 30 דקות ללא הפסקה בכל פעם לפחות שלוש פעמים בשבוע, בכל שבוע. זוהי הרמה עבור אנשים שלשמור על משטר כושר טוב שמתאים לחיי היום-היום שלהם. פעיל מאוד: תרגיל קשה או ספורט 6-7 ימים בשבוע. רמה זו תכלול ספורטאים הלא מקצועיים רציניים באופן פעיל לאימונים, לדוגמא, טריאתלון שדורש ליד תרגיל קשה מדי יום לפחות שעה בכל פעם. פעיל מאוד: תרגיל קשה מאוד או ספורט יותר מפעם אחת בכל יום ועבודה פיזית. רמה זו היא עבור אנשים שעושים פעילות גופנית מספר פעמים ביום, לפחות שעה בכל פעם ועם הסוג של עבודה פיזית שדורש כושר עליון. רמה זו היא לא נפוצה - רוב הספורטאים הלא מקצועיים באימונים רציניים יהיו ברמה "מאוד הפעילה" לכל היותר.
 2. דבר זה תלוי איך והאים אנו פעילים. פעילות גופנית סדירה שורפת את קלוריות וזה טוב בשבילך.

 
אודות המחבר

קובי עזרא Ph.D מומחה לרפואה נטורופטית, ומאמן כושר. מרצה במכון מור (לאוסטאופורוזיס) ובבית הספר להסמכות מאמנים של וינגייט - באוניברסיטת ת"א (אימונים לפיתוח הגוף ותזונה).

כתב את הספרים:
1. אבן הפינה בתחום פיתוח הגוף.
2. ספורטולוגיה - המדריך לספורטאי.
3. סטרואידים-כל מה שרצית לדעת? ולא העזת לשאות!

בעל קליניקה לרפואה נטורופטית ונותן שרותים:
* טיפול במחלות שונות (כולסטרול, מחלות לב, סוכרת ועוד...).
* דיאטות הרזייה ועיצוב הגוף.
* פיתוח גוף - עיצוב וחיטוב הגוף.
לפגישת יעוץ בקליניקה: 0528567140
אתר: פיתוח גוף, אתר: דיאטה מהירה

דיאטה מהירה1, סוכרת הריון, אנטי אייג'ינג

פיתוח גוף

דיאטה מהירה | דיאטה אישית

המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article45815.aspx