דלתות פנים בזול לבית – האם המחיר מעיד על האיכות?
נכתב על ידי: ליאת מ
תאריך: 07/05/15

 

מעבר לעובדה שבאופן טבעי, כפי שניתן להבין מהכותרת – כל אדם תוהה בדיוק אודות הסוגיה הזו
יתרה מכך – מדובר על שאלה שכל אדם המתעניין ברכישת דלתות פנים לחדרי ביתו, מוכרח לשאול את עצמו (לחיצה על הקישור תוביל אתכם לאחת החברות האמינות והטובות בתחום הנ"ל) מדוע מדובר על שאלה חשובה? בואו נברר יחד.

מתי המחיר מעיד על דלת זולה ומתי לא?

בואו נענה על השאלה שעמה פתחנו את המאמר: האם דלת פנים זולה תעיד גם על האיכות שלה? ובכן, במקרים רבים כן. חברת הדלתות, באופן טבעי, מנסה להרוויח ככול שהיא יכולה ולכן היא תמכור חומרי גלם זולים יותר, במחירים נמוכים יותר אך לא תמיד כך הדבר – ישנם מקרים יוצאי דופן.

בשל העובדה שתחום הדלתות השתנה בצורה מדהימה בשנים האחרונות וייצור הדלתות הפך הרבה יותר פרקטי, זול ומגוון לצד העובדה שהצטרפו אל השוק חברות דלתות רבות – הריב על ליבו וכיסו של הצרכן הישראלי הופכות חברות דלתות רבות למשווקות נכונות כך שהן מציעות, למעשה, דלתות איכותיות במחירים מאוד משתלמים.

על מנת לדעת האם אתם עומדים לרכוש דלת באיכות נמוכה, צריך לדעת ממה דלת זו עשויה – דבר שלקוחות רבים נופלים בו. זכרו – ידע הוא כוח. לדוגמא: עץ מסוג סנדביץ' נחשב לאחת החומרים הפחות איכותיים שקיימים לעומת עץ מלא שנחשב לעץ חזק, מאסיבי המחזיק שנים על גבי שנים. אם מקבלים מחיר זול על דלת פנים או דלת כניסה מעץ סנדביץ' – הרי שהמחיר יכול מאוד להעיד גם על האיכות של החומר. חובה לחפש את "האמצע" – מחיר משתלם אך לא פחות חשוב מכך – חומר גלם אמין שיחזיק לאורך זמן.

מהם חומרי הגלם האיכותיים לדלתות?

יש מספר של חומרי גלם הנחשבים לעדיפים ואמינים והם: פלדה, אלומיניום, עץ מלא ובוק.
אלו הם חומרי הגלם המובחרים ביותר. עם זאת, חשוב להבין שבחירת חומר הגלם תלויה במידה רבה מאוד בצרכים שלכם מהדלתות, כלומר, אם אנו מדברים על דלת לחדר עובדה הרי שאין צורך להשקיע אלפי שקלים על דלת מעץ מלא וניתן לקחת דלת מעץ מהגוני או סנדביץ'.
לעומת זאת, אם מדברים על דלת למקלחת הרי שכאן לחומר הגלם חשיבות רבה כיוון שיש לבדוק היטב שחומר הגלם שרוכשים אכן עמיד מפני מים!
לאחר שרשמתם מהם הצרכים מדלתות הפנים שלכם, לאן דלתות אלו מיועדות מומלץ להתחיל לחפש אחר חברת דלתות ולהתחיל לבדוק את הקולקציות של כל אחת ואחת מהן – רק כך ניתן לשלב מחיר איכותי ודלתות פנים ברמה גבוהה הן מבחינת איכות והן מבחינת עיצוב.

לקריאה מעמיקה בנושא הנ"ל, הקליקו על הקישור הבא: עצות בעיצוב ובדלתות לבית.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article46028.aspx