שימושים שונים של מדבקות
נכתב על ידי: מרטין
תאריך: 08/08/15

כפי שכל אחד ואחת מאיתנו יודעים, עולם המדבקות, או סטיקרים כפי שהם מכונים בלועזית הוא עצום ומעניין ויש סוגים רבים ומגוון אשר מתאימים לשלל שימושים על ידי שלל משתמשים. המדבקות מתאימות לא רק לשימוש על ידי ילדים בחוגי היצירה ובגני הילדים, גם לאנשים מבוגרים יש בשנים האחרונות שימוש רב בכל מה שלקשור לתחום של מדבקות. כאן נזכיר כמה שימושים של המדבקות דווקא בקרב אוכלוסיית המבוגרים כאן בארץ אשר מתאימים לשלל מצבים בבית או מחוצה לו.

סטודנטים ומדבקות

יש מי שיגידו שהמדבקות כאילו הומצאו עבור הסטודנטים אשר לומדים במוסדות האקדמיים ברחבי הארץ. הסטודנטים משתמשים במדבקות על מנת לסמן קלסרים ומחברות, לרשום נושאים שונים על גבי חוצצים, לרשום על כל פריט לימוד מה הוא מכיל ואילו נושאים קשורים אליו, אם מדובר בספרים וחוברות בעלי ערך כספי רב תודבק עליהם מדבקה עם שם הסטודנט ודרך ליצירת קשר במקרה והפריט הולך לאיבוד ועוד. ישנם סטודנטים רבים אשר לא יכולים לדמיין את חייהם האקדמיים ללא המדבקות.

מדבקות בשימוש ביתי אצל מבוגרים

פורום נדל"ן ותמ"א- מלבד המדבקות אשר ממוקמות בחדר המשחקים של ילדי הבית, ישנם לא מעט בתים ומשפחות אשר נוכל למצוא אצלם את המדבקות אשר המבוגרים בבית עושים בהם שימוש, מי שימוש יומיומי ותדיר ומי פחות. את המדבקות נוכל למצוא על צנצנות במטבח כשעליהן רשום ומסומן את תכולת הצנצנת, נוכל למצוא אותן על גבי מוצרי מזון פתוחים כשהן מציינות את תאריך התפוגה או את תאריך הפתיחה וכמובן מדבקות המשייכות כל מוצר או פריט למישהו אחר מבני הבית על מנת למנוע בלבול.

דני ליבנה- לעיתים קרובות תהיינה מדבקות בשימוש כדי לחסוך שימוש בדבק אמיתי וחזק מדי - הדבקת פריט שנשבר או נסדק, בשימוש כפתק תזכורת על מנת שלא יישכח דבר שחשוב לזכור ועוד. אין ספק שהמדבקות מהוות פריט חיוני בעל תפקיד חשוב מאד בבית, עבור כל בני המשפחה מכל הגילאים.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article46718.aspx