איך לשלב בין איכות למחיר?
נכתב על ידי: ליאת מ
תאריך: 23/08/15

 

מכירים את התחושה בה אתם רוצים לשנות את מראה הבית אבל אתם פשוט לא יודעים כיצד לעשות זאת?
מצד אחד – בא לכם "לפתוח את הכיס" מה שנקרא ולהשקיע במקום בו אתם מבלים ואוהבים כל כך, אך מצד שני – התקציב שלכם לא מאפשר זאת.
במאמר הבא ננסה להתמקד בשני אלמנטים מרכזיים: האחד עוסק בכיצד לשלב בין תקציב בינוני לבין בחירת רהיטים ואילו השני עוסק באלמנטים מסביב – אלו שלמעשה יוצרים את הקונספט של המראה הכללי/סופי של הבית. שנתחיל?

רהיטים במחירים סבירים ובאיכות גבוהה

קודם כל, אל תתפלאו כי אכן קיימת חיה כזו. כיום, בשל התפתחות השוק, כניסת רשת האינטרנט ואפשרות הזמנת ריהוט מחוץ לארץ, כניסת חברות חדשות לתוכו, חומרי גלם נוספים אשר הפכו את ייצור הרהיטים למשתלם וזול יותר – הפכו גם את מחירי הרהיטים להרבה יותר אטרקטיביים מפעם.
לכן, כאשר רוצים לרכוש ריהוט צריך לחפש אחר שני פרמטרים – חברה איכותית (ניתן לבדוק זאת על ידי המלצות, אתר רציני שמסמן שמדובר על חברה ברמה גבוהה), כזו שיש לה מוצרים רבים ולחפש בה מבצעים. סביר מאוד להניח, שבשל התחרות הרבה, ניתן יהיה למצוא אצלה חומרי גלם איכותיים ברהיטים שונים ובמחירים אטרקטיביים. להצצה אודות אפשרויות אלו, ניתן להיכנס לקישורים הבאים:
ריהוט לבית איכותי מאוד במחירי מבצע

עיצוב רהיטים בניר עיצובים.

הקונספט הכללי

כמובן שרהיטים הם רק חלק מהקונספט ולא כולו ולכן חשוב להשקיע מאמצים גם בקונספט הכללי בין אם מדובר על צבעי הקירות, המנורות (חשוב מאוד בכדי לקבל את היופי המשלים לבית) ובין אם מדובר (ובעיקר) כשמדובר על אקססוריז: תמונות, מיתלים, מדפים, הקדשות אישיות, מדבקות קיר מיוחדות, שטיחי קיר וכדומה.

לקריאה נוספת בנוגע לריהוט ועיצוב פנים לבית, ניתן להיכנס לקישור.
 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article46828.aspx