האם מתיחת פנים הוא פתרון יעיל להעלמת קמטים?
נכתב על ידי: כתיבת מומחים
תאריך: 27/08/15

התשובה היא בהחלט כן. למעשה מדובר בטיפול היעיל ביותר הקיים היום, על אף שלל הטיפולים החיצוניים המוצעים. חשוב לציין שהטיפולים החדשניים שאינם כרוכים בניתוח כירורגי הם טיפולים יעילים המשיגים את התוצאה הרצויה, אך ההבדל הגדול בינם ובין ניתוח מתיחת פנים הוא שאלו הם טיפול זמניים בלבד, ויש לבצע אותם אחת לתקופה על מנת לשמור על המראה. ביצוע מתיחה של עור הפנים הוא ניתוח כירורגי שהשפעתו נותרת לאורך שנים ארוכות, ללא כל צורך לחידוש הטיפול.

לא מדובר במתיחה של ממש, אלא בהעלמה של הקמטים

בהיבט זה, חשוב לציין שעל אף שהטיפול נקרא מתיחת פנים, לא מדובר בפועל בפעולה של מתיחה. אנשים רבים מדמיינים את הטיפול כניתוח בו מורדם המטופל בצורה מלאה, ואז מרים הרופא את עור הפנים, מותח אותו ומחבר אותו מחדש, ותיאור זה כמובן לא יכול להיות רחוק יותר מן המציאות. השימוש במילה מתיחה נובע בעיקר משיקולים שיווקיים על מנת להבליט את האלמנט של החלקת הקמטים, אך בפועל לא מבוצעת כל מתיחה של העור. בפועל, מה שמבוצע הוא תהליך פלסטי המטפל בקמטים עצמם בצורה נקודתית, ובאופן כזה שמאפשר קבלת עור חלק, צעיר ורענן לאורך שנים.

ניתוח כירורגי על כל המשתמע מכך

ברמת היעילות, מדובר בטיפול יעיל מאוד המשיג תוצאות מצויינות. יחד עם זאת, עדיין מדובר בהליך כירורגי על כל המשתמע מכך, לרבות העובדה שמדובר בניתוח שצריך להתבצע תחת הרדמה מלאה, עם צוות מקצועי שלם ובחדר ניתוח סטרילי. כמו כן, יש לקחת בחשבון שעלותו של ניתוח כזה יכולה להיות גבוהה מאוד. מאחר ומדובר בניתוח על רקע אסתטי בלבד, קופות החולים אינן מממנות אותו, ואינן משתתפות במימונו, על כן כל המימון של הניתוח חל על הלקוח עצמו.

בחינת האפשרויות וקבלת החלטה מושכלת

אחרי שאמרנו את כל זה, אם אין לכם בעיה לעבור ניתוח כירורגי, ואם יש באפשרותכם לארגן את סכום הכסף הדרוש לביצוע ניתוח מתיחת פנים, הרי שזה הוא הפתרון היעיל וארוך הטווח הטוב ביותר שתוכלו להעניק לעצמכם. לפני שאתם מקבלים החלטה, מומלץ לקרוא כמה שיותר מאמרים מקצועיים אודות הניתוח ואודות הטיפולים האלטרנטיביים, להבין בדיוק מה הן האפשרויות העומדות בפניכם, היתרונות והחסרונות של כל אחד מהטיפולים, וכל פרט אחר שיכול לסייע לכם לקבל החלטה. היעילות היא יעילות דומה, וההבדלים קיימים במישורים אחרים שאותם יהיה עליכם לבחון בעיניים סובייקטיביות.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article46876.aspx