שקמה חיתולים למבוגרים
נכתב על ידי: כתיבת מומחים
תאריך: 23/12/15

הזיקנה יכולה להיות מאוד לא נעימה ויש לא מעט בעיות פיזיות שמתלוות אליה. לעיתים זה נראה מייאש מכיוון שאין דרך חזרה מחלק מאותן תופעות לא נעימות ואף כואבות ולעיתים מסוכנות שיש כשמזדקנים, אך אין שום סיבה לוותר סתם כך על איכות החיים ולא לעשות פעולות שיקטינו את הסבל. אחת התופעות הנפוצות יותר אצל מבוגרים היא בריחת שתן למבוגרים, והיא יכולה לתפוס בכל מצב שהוא ובכל זמן שהוא מה שאומר המון אי נעימות עד כדי לעיתים צורך לעזוב את המקום. הרטיבות יחד עם הריח הלא נעים עלולים לגרום לבושה כזו שתוריד את החשק לצאת מהבית.

גברים

אצל גברים בריחת שן נגרמת בגיל מבוגר מסיבה אחת עיקרית והיא הגדלה של בלוטת הערמונית. בלוטת הערמונית ממוקמת בסמוך לשלפוחית השתן, מה שאומר שככל שהיא גדלה כך היא לוחצת יותר ויותר עליה ומה שאומר שצריך להתפנות בכל זמן מועט ולא תמיד מרגישים את זה לפני, וכשזה מגיע זה לפעמים כבר כל כך לוחץ עד שאי אפשר להחזיק יותר. סיבה נוספת אצל מבוגרים היא היחלשות השרירים, מה שאומר התכהות של התחושה העצבית ולכן לא שמים לב לעיתים שצריכים להתפנות. בשביל כל אלו יש חיתולים למבוגרים שאמורים להסתיר את הבושה.

נשים

אצל נשים זה כבר סיפור אחר. יש את הסיבה המשותפת והיא היחלשות כללית של הגוף ושל התחושות, מה שגם אצל נשים גורם לדליפה של שתן ולעיתים גם להוצאת שתן בכמות גדולה, מה שכמובן מאוג לא נעים הן בגלל הרטיבות והן בגלל הריח. אך אצל נשים יש גם עניין של רצפת האגן, מה שבדרך כלל נחלש אצלן עם הזמן ולכן אי אפשר להחזיק ולהתאפק. זה קורה גם אצל נשים צעירות שאמורות ללדת, וההיריון גם כן מחליש את רצפת האגן, וגם נשים כאלו צריכות לעיתים חיתולים למבוגרים בשביל שלא יראו או יריחו את מה שקרה להן.

הפתרון – חיתולים

אין פתרונות קסם לבעיית בריחת שתן במבוגרים, והדבר היחיד שאפשר לעשות הוא לשים חיתול. שקמה חיתולים למבוגרים כמו גם חברות אחרות מספקות את החיתולים הללו, וחשוב לבחור חיתולים באיכות גבוהה ובעיקר כאלו שסופגים כמו שצריך, וכאלו שמנטרלים את הריח. כשלובשים את החיתולים הללו ומחליפים אותם בכל זמן קצר, אין שום סיבה להרגיש לא בנוח וגם אם תקרה "תקלה" כלשהיא היא לא תורגש על ידי הנוכחים מסביב ולא תורח.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article47765.aspx