כל השאלות והתשובות בנושא עיצוב אתר
נכתב על ידי: dadon
תאריך: 29/12/15

אם אתם מתעניינים בבניית אתר, אתם ודאי מתעניינים גם בעיצובו! אספנו עבורכם שאלות נפוצות בנושא עיצוב אתרים והתשובות לשאלות אלו רשומות לפניכם.

שאלה: למה הכוונה בעיצוב אתר?

תשובה:  עיצוב אתר הוא למעשה, כל מה שקשור במראה הכללי של האתר וגם בפרטים הקטנים שלו. לדוגמה, עיצוב כל עמוד, מיקום כל דבר שתרצו בתוך האתר ועוד.

שאלה: האם יש חשיבות לעיצוב האתר?

תשובה: החשיבות היא גדולה מכפי שאתם חושבים! כאשר האתר הינו מושך לעין,  הוא יתפוס את הגולשים בו ויגרום להם לרצות לגלוש בו עוד ולהכיר טוב יותר את המוצר או השירות שאתם מציעים או להתעמק במסר, אותו אתם מעוניינים להעביר.

שאלה: באיזה שלב של הקמת האתר יש לדאוג גם לעיצוב שלו?

תשובה: כבר מההתחלה. העבודה על בניית האתר ועל עיצוב אתר היא די מקבילה וחשוב שתוכלו להגיד למתכנת שלכם כיצד האתר יעוצב, ולמעצב שלכם, כיצד האתר ייבנה.

שאלה: עד כמה בחירת הגופנים והצבעים חשובה?

תשובה: גם הפרטים הקטנים חשובים, מפני שהם חלק מהמכלול. סביר להניח, שהגולש הממוצע לא יישאר באתר שלכם רק בגלל הגופן הנבחר, אך התת מודע שלו יגרום לו לרצות לקרוא את הכתוב.

שאלה: מי מבצע את העיצוב?

תשובה: על עיצוב אתר אחראי מעצב גראפי. מעצבים אלו, הם בעלי הכלים והידע בעיצוב בכלל ובעיצוב אתרים בפרט.

שאלה: כיצד בוחרים מעצב?

תשובה: את המעצב כדאי לבחור לפי הטעם. כלומר, מומלץ לבחון עבודות קודמות שלו  ולראות, אם העיצובים שלו מוצאים חן בעיניכם. כמו כן, מומלץ לקיים שיחת היכרות על מנת לבדוק, האם המעצב מבין אתכם ויידע לעצב את האתר שלכם לשביעות רצונכם.

שאלה: ואם אני לא מרוצה מהתוצאה?

תשובה: מרבית המעצבים מציעים את האפשרות לבחור מבין מספר סקיצות ראשוניות. לאחר בחירת סקיצה ראשונית, המעצב יכול להבין טוב יותר את הכיוון של הלקוח ומשם להתקדם. בדרך כלל, אין בעיה לבקש שינויים קטנים עד להגעה לתוצאה הרצויה, כל עוד זה בגבול הטעם הטוב, כמובן!


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article47822.aspx