פעילות שמקדמת את כולם
נכתב על ידי: יחיאל לוי
תאריך: 15/02/16

אין כמו הנוף של הגליל והגולן. לא בכדי המוני ישראלים יוצאים אל עבר אזור זה כמעט בכל עונה אפשרית, אם זה באביב כדי ליהנות משפע של פריחה מרהיבה וצבעונית, ואם זה בחורף שבו מפלים מתמלאים במים שוצפים והחרמון מתכסה בכסות שלג לבנה וצחורה.

אל הנוף הפסטורלי מגיעים אנשים רבים עבור פעילות לקבוצות בצפון שמאפשרות לחוות את המקום בצורה קצת שונה מן הרגיל על מנת להבין את הטבע המיוחד הזה בצורה קצת שונה ולהכיר את העצמי בצורה הרבה יותר אפקטיבית. בעידן המודרני בו אנו חיים אנו חייבים לעצמנו את החיבור הבלתי אמצעי הזה עם עצמנו ועם הטבע, כדי לשפר את החיים ולקדם אותם הלאה אל עתיד טוב יותר.


מגבשים כל סוג של קבוצה

סדנאות שטח לחברות – הרבה בעלי עסקים מבינים את הערך הרב אשר מעניקה חוויה של יציאה מן המשרדים הממוזגים אל עבר הטבע שבו צריכים לבצע פעילויות יחד. משום כך יציאה אל פעילות לקבוצות בצפון היא עדיפות עליונה שמצליחה לגבש את הצוות בכל חברה ולהביא את הכלים החדשים שנרכשו להיות בולטים בעבודה הצוותית והיחידנית לאחר מכן, במשרדים.

מפגש מרתק למשפחות – אם הילד הולך לחגוג יום הולדת 13 או שאתם רוצים לגבש מחדש את הקבוצה הזאת שנקראת משפחה, יציאה של פעילות בנוף של הגליל והגולן מעניקה חוויה שאין שניה לה ומחזירה את החיבור הטבעי של משפחות שלעתים רבות הולך לאיבוד בין כל הצרכים הדיגיטליים בעידן המודרני בו כולנו חיים.

להחזיר את החיבור לטבע – זה יכול להיות קבוצה שמורכבת מבני כיתה, בני משפחה ואפילו יחידים אשר רוצים להעמיק את הקש רבין האדם לבין הטבע, עם הדגש לגבי הטבע בו אנו חיים במדינת ישראל עם כל ההיסטוריה שמחוברת לאדמה.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article48145.aspx