מהן האופציות של גיימר בשנת 2016?
נכתב על ידי: רונן
תאריך: 11/05/16

משחקים יפים - מהן האופציות של גיימר בשנת 2016?

רבים מאיתנו בוודאי מכירים את משחקי המחשב עוד מגיל קטן, ולאורך השנים ראינו את התחום מתפתח בצורה בלתי רגילה. לצד המשחקים הקלאסיים שממשיכים לככב עד עצם היום הזה, ישנם לא מעט משחקים חדשים יותר שמציעים לא רק אקשן ועניין, אלא גם עיצוב מרשים, איכות גבוהה מאוד ואתגרים שמצליחים לגרום לנו להתמכר. גיימרים מבלים שעות רבות מול המחשב, לעיתים על חשבון שעות השינה שלהם ואפילו על חשבון מפגשים חברתיים, ומשחקים רבים אף מעודדים אותנו לשחק בהם יותר על ידי הוספת נקודות זמן במשך היממה שבהם מחולקים בונוסים או נשקים שיעזרו למשחק להמשיך להתפתח. לכל מי שמכור למשחקי המחשב ומחפש עוד ועוד אטרקציות יש שפע של אפשרויות, וננסה לסקור כמה מהן כעת.

משחקים לשחקן בודד

ישנם לא מעט משחקים שמתאימים למי שמעדיף לשחק מול המחשב או לבד. משחקי קלפים, למשל, בהם סוליטר עכביש הוותיק והמוכר או משחקי מחשב קלאסיים שמתאימים לשחקן בודד או למספר שחקנים. לצדם אפשר למצוא גם משחקים שמבוססים על המחשב בלבד (שימוש בעכבר או במקלדת) וגם משחקים יפים שמבוססים על קונסולות משחק. הם אידאליים למי שאוהב משחקי ספורט כמו כדורגל, כדורסל או טניס, או למי שמעדיף דווקא משחקי מלחמה שונים. בין המשחקים המוכרים והאהובים אפשר למצוא את Call Of Duty בגרסה חדשה ומצוינת, באטלפילד, Dawn of War והיטמן.

מתחרים בשחקנים נוספים

משחקים נוספים מתאימים למי שמעוניין להתחרות באחרים או להכיר גיימרים אחרים לשיתוף פעולה וירטואלי. גם כאן ישנם לא מעט משחקי קרבות ומלחמה שניתן למצוא, חלקם זמינים גם בסלולר. חובבי סרטי גיבורי העל ימצאו גם רשימה ארוכה של משחקים המבוססים על הדמויות המוכרות והאהובות. אין ספק שלגיימרים בשנת 2016 יש אפשרויות רבות ומגוונות בכל קטגוריה באשר היא, החל ממשחקי ספורט, דרך מכוניות מרוץ ומשחקי חשיבה ועד למשחקי קלפים, אסטרטגיה או מלחמה. כל אחד מהמשחקים הללו יכול להתאים למגוון אפשרויות (סלולר, מחשב אישי או קונסולת משחק) ועוד יותר מכך, כל אחד מהם הוא ממכר – ומהנה ביותר.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article48745.aspx