טיולי ג'יפים למבינים
נכתב על ידי: רונן
תאריך: 03/06/16

טיולי ג'יפים כחוויה מיוחדת

סוף השבוע הוא זמן אידאלי לטיולים, ועבור רבים זוהי גם הזדמנות טובה להפוך את הטיול הקלאסי לפעילות מעניינת ואתגרית קצת יותר, כזו שתקרב אותם אל הקרקע ותעזור להם להתחבר לשטח טוב יותר. אחת הדרכים הטובות ביותר לעשות את זה היא לבחור ממגוון טיולי ג'יפים אשר מתאימים בין אם יש לכם ניסיון ובין אם לא, כל עוד תהיו כנים ומדויקים ביחס לוותק שלכם (אם בכלל) ולהיכרות שלכם עם השטח. אם תעשו את הכל נכון ותשמרו על עצמכם מבעוד מועד אתם בהחלט בדרך הנכונה לחוויה מיוחדת במינה שכוללת גם נופים מרהיבים, צמחייה עשירה והרבה אוויר צלול.

טיולי ג'יפים - יתרונות

אין זה משנה האם טיולי ג'יפים מתקיימים במסגרת יום גיבוש בעבודה, פעילות משפחתית מיוחדת או חופשה זוגית קצרה, היתרון המשמעותי שלהם הוא בחוויה המיוחדת שהם מייצרים. במקום לצאת לעוד מסעדה, לבחור עוד סרט או לצאת לעוד סיור מודרך, אתם לוקחים תרמיל, מים בכמות מספקת והרבה מצב רוח טוב – ויוצאים לשטח. זוהי הדרך להתחבר מצד אחד לטבע העשיר לנופים הבלתי רגילים שמאפיינים את המדינה היפה שלנו, ומצד שני לחוות עם החברים הטובים או עם המשפחה כמה פעילויות שאתם בוודאי לא חווים בשגרה. עם אווירה קלילה ואדרנלין שמרקיע שחקים אתם בהחלט בדרך הנכונה להשלמתו של מסע מסעיר ומהנה ביותר.

אל תוותרו על התכנון המוקדם

טיולים כאלה ואחרים עשויים להצליח גם ללא תכנון מוקדם, והספונטניות מבורכת מאוד במקרים רבים. עם זאת, טיולי ג'יפים מחייבים היערכות מוקדמת גם ברמת המסלול וגם ברמת ההכנה הלוגיסטית והטכנית. ודאו שאתם יודעים בדיוק לאן אתם נוסעים והצטיידו במפה ברורה וקריאה. אל תוותרו גם על ערכת עזרה ראשונה, על מספרי חרום ועל הציוד שיעזור לכם לחלץ את הג'יפ אם ייתקע בדרך. טיולי ג'יפים יכולים להיות מהנים מאוד אם הם מתוכננים נכון, אבל הם עשויים להיות גם סיוט מתמשך אם תגיעו לא מוכנים. אל תוותרו על הפרטים הקטנים שבסופו של דבר יבטיחו לכם חוויה בלתי נשכחת – ומהנה מאוד.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article48863.aspx