טובים האחד לשני
נכתב על ידי: יחיאל לוי
תאריך: 03/07/16

זוגיות זה לא דבר פשוט לתפעול והרבה כבר נכתב על היות עולמם של הנשים והגברים שונה בתכלית, דבר שכבר מן הבסיס יכול להיות מקור להרבה מאוד אי הבנות וחוסר בתקשורת בין השניים. האם זה אומר שגם אם הקשר מתחיל על רגל ימין הוא לא ישרוד לאורכן של שנים רבות בשל הטבע השונה של גברים ונשים וכל קשר יהיה מועד לפרידה בסופו של עניין?

מה מקרב בין שני אנשים לחיים משותפים במשך שנים רבות של זוגיות מונוגאמית והאם זוגיות כפי שאנחנו מכירים אותה במקור היא דבר שיהיה אפשרי רק לאחר אימון עם מטפלת זוגית שיכולה לסייע ולחבר את כל הקצוות המרוחקים יותר בצורה שתניב את האושר והקשר הבריא שכל אחד מחפש בסופו של דבר? על כל השאלות במאמר הבא.


יוצרים קשרים

זוגיות מתוך אהבה כנראה לא תהיה כזו שתחזיק שנים רבות, שכן לאור המשברים יכולים לעלות רגשות פחות חיוביים שגורמים לאהבה להישכח לה בצד בעוד תסכול, מירמור ושנאה עולים להם וכובשים כל חלקה טובה בקשר. אצל כל הזוגות התמונות של הנישואין נראות מלאות באושר ואהבה בעיניים אבל אפשר כבר לפסוק כי ללא חיזוק הבסיס ובנייה של עוד ועוד גשרים המחברים בין שני בני אדם שיכולים להיות דומים אבל גם די שונים, לא יהיה אפשר לראות את העתיד הרחוק.

בדיוק כפי שמקבלים אל הידיים תינוק שצריך הרבה אהבה ותשומת לב, כך גם זוגיות לא תוכל לשרוד רגע בלי מגע מלטף והמון חיזוקים שיכולים להיות מעייפים אך מאוד מתגמלים ברבות השנים. כמו שמתייעצים עם כאלה שיודעים טוב יותר על עולמם של הקטנים כך זה טוב לפעמים לפנות אל מטפלת זוגית שיודעת היטב על עולמם של הבוגרים בחיים זוגיים שיכולים להיות יותר בריאים.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article49057.aspx