איכות מים מסוננים של תמי 4
נכתב על ידי: moti4321
תאריך: 05/07/16

אנשים שונים מתעניינים באיכות של מים מסוננים של בר מים תמי 4. הם שואלים את עצמם אם מים שמגיעים ממכשירי תמי 4 הם מים שבטוח לשתות אותם בבית. על כך ענו רבים כי באופן חד משמעי המים של מסנני מים תמי 4 הם מים בטוחים לשתיה. מים של מסנני תמי 4 הם מים מסוננים באיכות גבוהה מאוד. זאת איכות מים גבוהה שכדאי ומומלץ להציע למשפחתכם.

עמידה בדרישות הגבוהות ביותר

המים של תמי 4 שנובעים מתוך בר מים תמי 4 הם מים שעומדים בדרישות של תוי תקן בעולם ואחת כמה וכמה בדרישות של מים שמשווקים בישראל. בתוך בר מים תמי 4 תמצאו מים שונים מסוגים שונים יש בבר מים תמי 4 מים קרים, מים חמים ובחלק מברי מים יש גם מים תוססים. בכל צורה המים בתוך בר מים תמי 4 הם מעולים וטובים לשתיה. היו פרסומים במקומות שונים לגבי ספירה כללית של חיידקים לברי מים תמי 4 מראה רמה נאותה של חיידקים שלא מסכנת שום צורה את מי ששותה מהמים. יש ספירה כללית של חיידקים בכל סוג של מזון שאנו אוכלים. אפילו במזון של תינוקות. כאשר בודקים את החיידקים במים מסוננים של בר מים תמי 4 רואים שרמת החיידקים לא מסוכנת והיא עומדת בדרישות של מים בעולם ובישראל.

הרכב המים בתמי 4

המים של בר מים תמי 4  עומדים בכל התקנים הכי מחמירים בארץ ובעולם והם איכותיים ובטוחים לשתיה. אם אתם שואלים את עצמכם ממה מורכבים מים מסוננים של בר מים תמי 4 תראו כי הרכב המים המגיעים ממסנן מים תמי 4 כמו הרכב המים של שתייה מהברז אבל בניגוד למי שתייה בברז המים של תמי 4 הם מסוננים ומטוהרים מוציאים מהם כלור וחלקיקים לא רצויים והם מטפלים בניקוי המים מחידקים לא רצויים כדי להפוך את המים לנקיים וטובים לשתיה. יש אנשים שלא בטוחים אם  מי הברז בישראל טובים וראויים לשתיה? באופן כללי המים בישראל בברזים ה באיכות די טובה אבל יש בהם כל מיני מרכיבים בגלל סיבות שונות שמורידים את איכות המים בברזים. במי ברז יש חול חלודה ואפילו אבנים קטנטנות מכשיר תמי 4 מנקה את המים מחול וחלודה וממרכיבים שונים אשר מורידים את איכות המים. במים מהברז יש גם כלור ומכשירי תמי 4 סופחים את הכלור בתוך המים ומשאירים את המים נקיים יותר.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article49083.aspx