הלוואה מיידית חוץ בנקאית
נכתב על ידי: אבי
תאריך: 12/07/16

צרכים הלוואה עבור העסק, צרכים הלוואה עבור לימודים, צרכים הלוואה עבור טיפול רפואי, צרכים הלוואה עבור רכישת רכב? ובכן אין זה משנה עבור מה אתם צרכים הלוואה, ואין צורך לשתף בכך שום אדם, (ובטח שלא לבקש טובות מבני משפחה על מנת שיהיו ערבים), וזאת כי כיום ניתן לקבל ההלוואה באופן מהיר, נוח, דיסקרטי ואף משתלם. נגמרו הימים בהם הבנק היה הכתובת היחידה, בהם היה צורך להתייאש מראש אם מצב החשבון היה עגום. כיום ניתן לקבל הלוואה חוץ בנקאית מבלי שהבנק יהיה מעורב, ועל כן גם מסגרת האשראי לא נפגעת. יותר מזה?

התנהלות כלכלית חכמה

כיום אנו חיים בעידן בו אנשים רגילים להשיג מה שהם רוצים כאן ועכשיו. השפע המבלבל גורם לאנשים לחיות מעל הרמה שמאפשר חשבון הבנק. כיצד אנשים עושים זאת? הם לוקחים הלוואות- נהנים מהאופציה של הלוואה חוץ בנקאית. עם זאת, אין להתבלבל שנוהל חיים זה הנו תקין ושניתן להיעזר בהלוואה על מנת לרכוש עוד מותרות, אך כן טוב לדעת שאם עכשיו יש הזדמנות לטוס בזול, לרכוש את הרכב שחיפשתם, או להחליף סלון עקב מעבר הבית, הרי שאז כן רצוי לנצל הלוואה מיידית. משמע, יש סיטואציות רבות בהן הלוואה היא כן נכונה ואף מהווה התנהלות כלכלית חכמה.

הלוואה זהירה

כפי שצוין, היום קל, מהיר ופשוט לקבל הלוואה מיידית, אך יחד עם זאת יש לשים לב שההלוואות לא מנהלות אתכם ובטח שלא משעבדות. אין להיכנס למצב בו לוקחים הלוואה אחת על מנת לסגור הלוואה אחרת רק כי ניתן, אלא יש לשמור את הפריווילגיה של הלוואה מיידית רק עבור סיטואציות מוצדקות. כמו כן אין לקחת הלוואה מכל גוף ובטח שיש לבדוק מהם התנאים אליהם מתחייבים, וזאת לאחר שנערכו השוואות בין מספר חברות. בנוסף יש לנצל את העובדה שרבים מבקשים להלוות כספים, ועל כן גם אם לוקח עוד יום יומיים עבור בדיקות והשוואות, הרי שמדובר על התנהלות חכמה ואחראית.

ריבית

כסף אינו גדל על עצים ובטח שלא מגיע בקלות- אלא אם כן לוקחים הלוואה חוץ בנקאית, וגם אז יש לזכור להחזירה ועם ריבית. עם זאת יש ריבית משתנה ויש ריבית צמודה, וכל תקופה עדיף לבחון מחדש את פני הדברים. לא מצאתם את תנאי ההלוואה שנוחים לכם? עומדות בפניכם שתי אפשרויות: או שתדברו עם יועץ החברה על מנת שיבוא לקראתכם, או שתמשיכו לבדוק חברות נוספות. בהצלחה.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article49139.aspx