המיקום הנחשק בגוגל
נכתב על ידי: יחיאל לוי
תאריך: 10/11/16

בזמנים שבהם נראה כי חברות לקידום אתרים הם הדבר הכי מבוקש עבור בעלי  אתרים שמאוד רוצים לטפס במעלה תוצאות החיפוש של מנוע החיפוש הפופולארי גוגל, הצורך באיתור של חברה אשר מציעה קידום שהוא הכי רלבנטי ללקוח ומציע את התוצאות הכי מנצחות הולך ונעשה הרבה יותר מורכב.

מדוע? יש לא מעט חברות של קידום אורגני שכל הזמן קמות ובין כל אלה יש הרבה מאוד ידע אשר מגיע עם טווח מחירים מאוד גמיש שיכול להיות זול עבור האחד ויקר עבור האחר. איך בדיוק אפשר לדעת כי נמצאים בידיים הכי טובות בכל הנוגע לקידום מקצועי של האתר שממנו רוצים להפיק כמה שיותר רווחים? קוראים את הדברים החשובים הבאים.


תוצאות שמדברות בעד עצמן

זה אולי יישמע מוזר, אבל יש לקוחות שמקדמי אתרים לא ישמחו לקבל בתור עבודה מכיוון שאלה מצריכים עבודה מאוד סיזיפית עם רמת תחרות כה גבוהה עד כי הם כלל לא יוכלו להתחייב לתוצאות שיתקבלו לאחר כל העבודה הניכרת הזו. מדוע? קידום הוא לא מדעים מדויקים, אבל מה שמקדם אתרים מנוסה יוכל לומר הוא עד כמה ביטויים ברמה מאוד גבוהה של תחרות יכולים לזוז ממיקום טוב לפחות טוב כל העת. מתחייבים לתוצאות? בדקו עד כמה זה ריאלי בפועל, כי אתם מתחייבים לתשלומים.

המקדם לגמרי לא הולך יחף. השיטה הכי וודאית לדעת האם קידום האתרים הוא יעיל היא על ידי הקלדה של מילות חיפוש תחרותיות עבור תחום קידום האתרים ולראות באיזה מיקום אותה חברת קידום אורגני נמצאת בכבודה ובעצמה. יש כאלה שיופיעו פעם אחר פעם במיקומים ראשונים בדף הראשון עבור ביטויים רבים, בעוד אחרות לא ממש יציגו את מה שחשוב למצוא כאשר מחפשים אחר מקדם אתרים מקצועי.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article50084.aspx