רכישת מקרר דלת ליד דלת
נכתב על ידי: הגר
תאריך: 30/11/16

רכישת מקרר אינה דבר שנעשה כל יום, ומדובר על השקעה בלתי מבוטל. המקרר הינו אחד ממוצרי החשמל החשובים בבית, וחשוב לעשות בחירה נכונה שתשרת את המשפחה באופן אופטימלי לאורך שנים. מקרר איכותי ישמור על איכות וטריות המזון, ויהיה נוח לשימוש.

מומלץ לבדוק אילו דגמי מקררים מוצעים ולערוך השוואה בין מספר חנויות מוצרי חשמל, רצוי רשתות מוכרות, בכדי להבטיח שתקבלו שירות טוב ומענה מהיר בעת הצורך. המגוון הרחב בשוק של מקררים הינו מצד אחד יתרון, ומצד שני יכול להקשות על הבחירה. בחרו דגם בנפח שמתאים לגודל המשפחה וכמות המוצרים שתצטרכו לאחסן, עם חלוקה פנימית מיטבית בהתאם לסוג המוצרים בהם אתם משתמשים, ופונקציות שישמשו אתכם. כמובן, לתקציב משקל בלתי מבוטל בהחלטה.

מהו מקרר דלת ליד דלת?

מקרר דלת ליד דלת הינו מקרר ששתי דלתותיו נפתחות כפו פתיחה של ספר. לרוב, מדובר על מקרר רחב ומשוכלל יותר ממקררים 'סטנדרטיים' עם דלת אחת ומקפיא עליון או תחתון, ולכן הוא מתאים במיוחד עבור משפחות גדולות אשר זקוקות לשטח אחסון גדול במיוחד.

במקררים מסוג זה פיצ'רים דיגיטליים מתקדמים דוגמת צד דיגיטלי חיצוני, מנגנוני בקרה וויסות טמפרטורה ועוד. באופן טבעי, הרמה המתקדמת של מקררים אלו באה לידי ביטוי גם במחיר שלהם.

מקררי דלת ליד דלת מגיעים בכמה תצורות עיקריות - מקררים עם 2, 3 או 4 דלתות. לרוב, כאשר מדובר במקרר עם 2 דלתות, הצד הימני של המקרר ישמש תא הקירור בעוד השמאלי ישמש כמקפיא. דגמי מקררי דלת ליד דלת מוצעים על ידי המותגים המובילים, כך שניתן לבחור בין דגמי חברות מובילות כמו מקרר LG, מקרר שארפ, מקרר סמסונג ועוד. כיום יצרניות המקררים המובילות שמות דגש גם על יעילות המקרר וחשוב לשים לב לדירוג האנרגטי של המקרר. ככל שדירוגו גבוה יותר (הדירוג נעשה על פי אותיות באנגלית כאשר A היא הדרגה הגבוהה ביותר), משמע הדבר יעילות אנרגטית וכתוצאה מכך חיסכון בחשמל. אמנם מקררים בעלי דירוג גבוה יהיו לרוב יקרים יותר ממקררים עם יעילות אנרגטית נמוכה יותר, אך בטווח הארוך, ההשקעה תשתלם שכן הוצאות החשמל של הבית יהיו נמוכות יותר.

בין אם אתם מחפשים מקררים בירושלים, בתל אביב או בכל עיר אחרת בארץ, לרוב תוכלו לגשת לאולמות תצוגה של מספר חנויות ולהתייעץ עם נציגי המכירות כדי להבין איזה דגם מקרר ישרת אתכם באופן מיטבי, להתעניין בדגמי המקררים המוצעים על ידי החנות, מחירים, אמצעי תשלום וכו'. כך, תוכלו לוודא שתעשו את הבחירה הנכונה ביותר עבורכם.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article50198.aspx