אילו מטבחים כדאי לכם לרכוש?
נכתב על ידי: magniv
תאריך: 15/12/16

המטבח הוא לב הבית והחלק הכי דינאמי אפילו יותר מהסלון שלנו. המטבח נותן לנו מקור אנרגיה. יש כאלה שיעדיפו מטבח קלאסי פשוט. מטבחים אלה מגיעים בסגנון האות "ר" ויהיה בהם מקום לכיריים, נישה למקרר, ואפילו "אי" שיהיה נוח לעבוד ולארח בו אורחים או לשבת עם בני המשפחה לארוחת ערב נעימה לאחר יום עבודה ארוך. אם כבר חשבתם על עיצוב חדש ששל מטבח, תוכלו לבקר באולמות התצוגה של מטבחים, על מנת שתוכלו להתרשם מהעיצובים המרהיבים ואף מהמחירים השונים שמטבחים אלו עולים. יש לקחת בחשבון כי כאשר רוכשים מטבחים, יש לקחת בחשבון הוצאות נוספות כמו למשל מכשירי חשמל המיועדים למטבח ושאף מטבח לא יוכל להתקיים או לתפקד בלעדיהם כמו מיקרוגל, מקרר, כיריים , תנור ועוד.

מטבח מוכן? או מטבח בעיצוב אישי?

זוהי שאלה שהרבה זוגות ומשפחות שואלים, בטרם הם רוכשים מטבחים. יש את השיקולים השונים, ייתכן , ותמצאו מטבח מוכן במחיר זול במבצע, וייתכן כי תמצאו מטבח במחיר סביר דווקא אצל נגר שיבצע את העבודה בהתאמה אישית ובדיוק מופתי. זו הסיבה שישי להסתובב הרבה באולמות , חנויות וכל מה שקשור בעיצוב של מטבחים. גם הנגריות הפרטיות הן אופציה נהדרת. כדאי כי תקבלו7 המלצות ממי שאתם מכירים או אם ראיתם מטבח בעיצוב משגע ושאלתם על המחיר שלו והוא היה די סביר בהשוואה למעצבים וחנויות או אולמות המוכרים מטבחים. חשוב כי המטבח יהיה על פי העיצוב והטעם שלכם. יש לוודא כי עמידה בלוח הזמנים תתאפשר ולא יעכבו אתכם יתר על המידה.

מעוניינים לחסוך בעלויות המטבח?

יש הרבה שאינם יכולים לרכוש מטבחים העשויים מעץ מלא שהוא החומר הטוב ביותר שמחזיק מעמד המון שנים. חשוב כי תבררו לגבי חומרים ועלויות שונות של מטבחים כמו למשל מטבח אפוקסי, או מטבח העשוי מפולימר שהוא חומר איכותי, זול ומחזיק מעמד. לפעמים להרבה נגרים יש הזמנות של מטבחים מעוצבים וזולים, לכן, דאגו לערוך חוזה עם הנגר לפני שתזמינו ממנו מטבח. יש כאלה שיעדיפו מטבח מוכן כי הוא תמיד יהיה בהישג יד בתאריך בו הם ירצו, וניתן למצוא מטבחים מוכנים שיתאימו לטעם ולמידות שלכם.

מחליפים מטבח כחלק משיפוץ כולל של הבית?

המלצתנו כאשר אתם מחפשים מטבח כחלק משיפוץ גדול ומורכב יותר, היא למצוא קבלן שיפוצים אשר יארגן לכם את כל מה שדרוש במקום אחד. שיפוץ בית כללי יכול להיות דבר מורכב במיוחד אם מעולם לא התנסתם בזה. להצטרך לתאם ולסנכרן בין כל כך הרבה אנשי מקצוע שונים , אפילו רק למצוא אותם זוהי טרחה גדולה וניתן לחסוך בקלות את כל הכאב ראש הזה עם בעל מקצוע אחד , מאוד מנוסה אשר רק מולו תצטרכו להתנהל ואתם יודעים מה? זה יתבטא לחיוב גם במחיר. זהו ווין ווין לכל הצדדים. אז אם אתם מתגוררים באזור מרכז הארץ ומחפשים קבלן שיפוצים במרכז כדאי לכם ללחוץ על הקישורים האלה לפי האזור בו אתם גרים : קבלן שיפוצים בראשון לציון, קבלן שיפוצים ברחובות , קבלן שיפוצים באשדוד


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article50340.aspx