טכנאי למזגן בראשון לציון – קריטי לימי הקיץ החמים
נכתב על ידי: אבי
תאריך: 01/02/17

לאור מחקרים וסקרי שוק שנעשו בארץ התברר שהמזגן הוא הדרך הזולה והיעילה לחימום וקירור הבית. הוא אינו מפיץ רעלים באוויר, שקט והשימוש בחשמל הוא קטן יחסית למכשירי החשמל האחרים. למרות שמחיר החשמל בארץ אינו זול עדיין חימום וקירור במזגן הוא זול מהאחרים. גרים בראשון לציון וזקוקים לתיקון המזגן? הנה כמה דברים לקחת בחשבון.

כמה דברים לקחת בחשבון לקראת הזמנת טכנאי הביתה

· טכנאי מזגנים בראשון לציון, כמו בשאר חלקי הארץ, צריך לעבור הכשרה מקצועית בקורסים הרבים שיש במכללות ובבתי ספר פרטיים, באחריות משרד העבודה והרווחה, רק לאחר שעמד בכל תנאי הקורס, עבר בחינת סיום יקבל הטכנאי רישיון מטעם משרד העבודה והוא יכול להשתלב בשוק טכנאי המזגנים.

· טכנאי מזגנים בראשון לציון יכול להשתלב בעיר בחברות תיקון וניקוי מזגנים קיימות, להצטרף לצוות המתקינים של יצרני המזגנים או להפוך לעובד עצמאי.

· כדי שטכנאי מזגנים בראשון לציון העובד באופן עצמאי יקבל את הפרסום הנחוץ עליו לדאוג לפרסום  בכל דרך אפשרית בין בעיתונות הכתובה, במדיה האלקטרונית או על ידי הפצת עלונים בתיבות הדואר.

· טכנאי מזגנים בראשון לציון ייתן שרות ללקוחות יצרן המזגנים המתגוררים בעיר ובכך יהיה חסכון רב בהגעת הטכנאי מעיר שכנה. מן הסתם טכנאי המתגורר בעיר לא יצטרף לבזבז זמן יקר בכבישי הארץ.

· כל טכנאי שעובר קורס טכנאי מזגנים ילמד גם את מלאכת ניקיונם. לקוחות רבים מעידים שלמרות שניקו את המסנן עדיין המזגן אינו עובד בצורה תקינה. ישנם מקומות סמויים שלא ניתן לנקותם ללא פירוק חלקי המזגן.

· לטכנאי מוסמך יש כלי עבודה ותכשירי ניקוי מותאמים למזגנים לצורך ניקוי עובש וחיידקים הגורמים לעיתים לריחות לא נעימים שמפיץ המזגן, להרגשה פיזית לא נוחה ליושבי הבית ואף לקשיי נשימה.

· טכנאי מזגנים בראשון לציון המגיע לבית הלקוח בנוסף לאחזקה שוטפת של המדחס כמו מילוי גז הוא גם מנקה את המזגן ומחזיר אותו לתפקוד מלא.

· טכנאי מזגנים בראשון לציון המגיע לבית הלקוח להתקין מזגן שנרכש מהיצרן יכול לייעץ לו איפה כדאי או לא כדאי להתקין את המזגן. מה התועלת במקום מסוים לעומת אחר וכן לתת לו הדרכה  לגבי ניקוי המזגן מאבק ופיח המכוניות שיש במסנן.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article50792.aspx