אין מי שיעזור עם המחשב? הלפ פי סי כאן בשבילך!
נכתב על ידי: מרטין
תאריך: 23/03/17

 

לכולנו הדברים האלו קורים כל הזמן, אנחנו כביכול דור שמבין המון במחשבים ואנחנו מבינים המון בכל מה שקשור לטלפונים שלנו. ההורים שלנו מתייעצים איתנו כל הזמן איזה אתר לקנות, איך לטפל במחשב, איך לנהוג איתו ואיזה מחשב לרכוש. אז אנחנו אולי חיים בתחושה שאנחנו מבינים גדולים בתחום.

אבל מתי אנחנו פתאום מבינים שאנחנו באמת לא מבינים כלום? בדיוק באותו הרגע שיש לנו תקלה בגלישה במחשב, המחשב מסרב להיכנס לאינטרנט ואין שום דבר שעולה לך בראש שאתה יכול לעשות. אנחנו יודעים לבחור רשתות על חוטיות או לנסות לעשות את התיקון האוטומטי שקיים במחשב כדי לנסות לפתור תקלות. אבל מה קורה כאשר זה לא עובד?

אז אנחנו מתחילים להבין שאנחנו לא באמת מבינים במחשבים או בטלפונים שלנו, ואנחנו צריכים מישהו שיעזור לנו. אז מה עושים מהנקודה הזו? כאן בעצם אנחנו מבינים שאין לנו כל כך הרבה אפשרויות כמו שאנחנו חושבים. אנחנו בבית, אז מה עושים?

אנחנו יכולים להתקשר לחברת האינטרנט שלנו, ואחרי שנחכה שעה הם אולי יגידו שזה בעיה במחשב או בחיבור או במה שזה לא יהיה, וצריך להזמין טכנאי שיבוא עוד כמה ימים אם יש לנו מזל, וזה בהנחה שאנחנו בכלל מקבלים מהם את השירות הזה. שזה די נדיר.

אבל אם זה לא הפיתרון אז מה כן? אולי למצוא טכנאי מחשבים שאנחנו מכירים או מישהו אחר מכיר והוא יתן לנו פיתרון לבעיה. אולי. אבל למה לסבול כאשר קיים פיתרון הרבה יותר טוב, חברת הלפ פי סי שתפתור לכם בעיה מיידית או תשלח לכם טכנאי במהירות, נשמע מעולה נכון?

אז זה באמת אמיתי, חברת הלפ פי סי היא אחת החברות הראשונות בישראל שהתחילו להציע שירותי תמיכה ללקוחות פרטיים ולא רק לעסקים. אתם מכירים את זה שאתם יושבים במשרד ויש פתאום תקלה כל שהיא במחשבים או בטלפונים, אז כולם יושבים ומחכים שמישהו יגיע, והמישהו הזה באמת מגיע כי זה העבודה שלו, מגניב נכון? אז אתם יכולים ליהנות מאותו שירות בדיוק, מנוי חודשי נמוך לשירותי הלפ פי סי וגם אתם תוכלו ליהנות משירות מהיר, או טכנאי עד הבית כמו שהייתה מקבלת כל חברה גדולה בישראל.

אלון כהן מנוי ותיק בשירות- "אני יודע כמה בדיוק עולה לתקן מחשבים או טלפונים כאשר יש תקלה וכולנו מבינים שזה עולה הרבה מאוד, לפחות כמה מאות שקלים. אז אני מעדיף לשלם את אותו הסכומים בפריסה לתשלומים חודשיים ולדעת שאני אקבל את השירותים שאני צריך ברגע שאהיה צריך."


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article51176.aspx