רכישת צלחות קורנינג קורל
נכתב על ידי: הגר
תאריך: 23/05/17

צלחות קורנינג קורל הינן מצרך מבוקש על ידי רבים הודות למאפיינים המיוחדים של צלחות אלו - צלחות מעוצבות שאינן שבירות. מדובר בצלחות עמידות ביותר עשויות זכוכית מיוחדת בעלת 3 שכבות. הצלחות עמידות בפני שברים, סדקים ושריטות. בנוסף, ניתן להשתמש בצלחות במיקרוגל, בתנור, במקרר, במקפיא ובמדיח הכלים, מה שהופך אותן לשימושיות ביותר ומקלות על ההתנהלות במטבח. אספקט פרקטי נוסף שמהווה יתרון הוא העובי והמשקל של הצלחות. צלחות קורנינג הינן דקות וקלות, מה שחוסך מקום אחסון בארון המטבח.

מעבר לכל היתרונות הפרקטיים, צלחות קורנינג קורל מגיעות במגוון רחב של עיצובים, כך שכל אחד ואחת יכולים למצוא דגם שיהפוך את השולחן שלהם ליפה ומעוצב, להנעים את זמן הארוחה של המשפחה, ולהרשים את האורחים. כמו המוניטין לו זכו צלחות קורנינג קורל, הן מעניקות לשולחן מראה יפה ויוקרתי ביותר.

בפני המעוניינים ברכישת צלחות קורנינג קורל הבחירה בין מבחר דגמים; עיצובים קלאסיים במראה לבן 'נקי', עיצובים פרחוניים, גיאומטריים, צלחות מרובעות ועוד. סט קורנינג קורל לרוב יכיל בין סוג הצלחות צלחת מנה עיקרית, צלחת מנה ראשונה, בול למרק וכן צלחת לעוגה, אך קיימים סטים גדולים יותר אשר כוללים פריטים נוספים דוגמת צלחת פסטה, מגש וספלים. מאז החלה חברת קורנינג לשווק את הצלחות בתחילת שנות השבעים של המאה העשרים, היא פיתחה יותר מאלפיים דגמים שונים.

כיום קיימות מספר רשתות כלי בית וחנויות בארץ אשר מציעות צלחות קורנינג קורל. בחלקן ניתן לרכוש את הצלחות כסט בלבד, בעוד באחרות ישנה אפשרות לרכוש צלחות בתפזורת להשלמת סט או ליצירת שילוב מעניין וייחודי. בעידן האינטרנט קל ונוח לבדוק מה מציעות החנויות השונות, אלו דגמים נמצאים במלאי וכמובן גם להשוות מחירים ותנאי תשלום. לא פעם תוכלו למצוא צלחות קורנינג במבצע משתלם וכך ליהנות מן האיכות הידועה במחיר נמוך במיוחד.

כמו בתחומים רבים אחרים בחיים, מותגים מובילים יוקרתיים מספקים איכות ונוחות, ואנשים מעריכים את היתרונות ובוחרים להשקיע ברכישת מוצרים איכותיים ומעוצבים. בתחום של המטבח הדבר בא לידי ביטוי בבחירת ארונות המטבח, השיש, מוצרי החשמל והגאדג'טים השונים, שולחן פינת האוכל ועוד, כאשר הנוסחה המנצחת היא מוצרים שנותנים מענה מושלם הן מבחינה פרקטית והן מבחינה אסתטית. עבור אלו שחשובה להם איכות והשקעה בחוויית הארוחה ובוודאי עבור מי שאוהבים לארח, צלחות קורנינג קורל הינן רכישה כדאית שמספקת מוצר מעוצב ואיכותי שישרת אותם נאמנה לאורך שנים.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article51560.aspx