רעבים בתל אביב
נכתב על ידי: יחיאל לוי
תאריך: 26/09/17

אין כמו העיר תל אביב על כל המסעדות המגוונות שנמצאות לאורכה  ולרוחבה על מנת להעיר את התיאבון הבריא של כל אדם. המבחר הרחב של מסעדות פועלים ומסעדות שף מאפשר לכל אדם שמגיע עם כל סוג של תקציב למצוא את המקום הזה שבו מגישים לו בדיוק את סוג האוכל שבאותו הרגע פשוט בא לו לאכול, ומה שנותר הוא רק למצוא את המסעדה ולקוות כי יש מקום בישיבה על מנת להעביר את השעה הקרובה בארוחה טעימה ומזינה.

תל אביב הרי ידועה בכך שהיא מביאה אליה לא מעט שפים מיומנים וכאלה שרוצים לצבור ניסיון, ובכך קיים לו כוך התכה מאוד קסום של אנשים שרוצים לאכול ואנשים שרוצים להאכיל בצורה הכי ביתית ו/או הכי יצירתית שיכולה להיות. האם הטרנד החדש של שף פרטי ישים קץ לכל זאת? קראו הלאה.


אבודים בתל אביב

זה נהדר ללכת אל מסעדת שף שבה המנות הן ייחודיות ובאמת מעוררות את כל בלוטות הטעם אחרי שנים ארוכות של תרדמת, אבל מה שקורה בפועל ברוב המסעדות הוא שהשף אינו נמצא שם בפועל והכל מתנהל לפי ההוראות שלו לאחר שהעביר את השרביט של השף לשף אחר שנמצא תחתיו.

האם לכל אלה יש השפעה גם על המנות? בוודאי. איך יכולים להתגבר על הצורך הזה של ארוחת שף שאכן מוגשת על ידי שף לשולחן הסועדים? לא צריכים להתגבר מכיוון שנכון להיום ניתן להזמין ארוחת שף פרטי עד לבית של כל אדם שמבקש זאת ובכך לחסוך את כל העמל הזה של חיפוש מסעדת שף רלבנטית בתל אביב הגדולה. לא עוד טיולים ארוכים ברכב עד למציאה של המקום, ובהחלט ניתן לנשק לשלום את כל החיפוש הארוך הזה אחרי מקום חניה קרוב.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article52478.aspx