בחירת חברה לשיווק באינטרנט
נכתב על ידי: הגר
תאריך: 06/11/17

לאחרונה אנו שומעים יותר ויותר על אתרי מכירות רבים כגון אתרי בגדים, אביזרי חשמל, מחשבים ובכללי אתרי מכירות שכל הביצועיים והקנייה עצמה מתבצעת דרך האינטרנט. בעקבות כך עולה שאלה היכן בוחר גוגל למקם אתר כזה או אחר במנגנון החיפוש שלו  ואם יש אופציה להשפיע על התהליך זה. ישנן שתי אופציות עיקריות אשר לקידום באינטרנט והן: קידום ממומן וקידום אורגני. אז לפני שנחליט באיזה חברה לבחור בוא תחילה נבין מה ההבדלים בין קידום ממומן לקידום אורגני במנוע החיפוש של גוגל.

קידום ממומן בגוגל:

קידום ממומן משמעותו היא שהפרסום עצמו מתבצע תחת תשלום על כל כניסה אל המודעה אשר מתפרסמת, כלומר על כל קליק ירד כסף אצל הלקוח. ישנם אלמנטים רבים אשר משפיעים על עלות של הקליק. אחד הדברים אשר הכי משפיעה על עלות של הקליק הוא התחרות של הביטוי חיפוש כלומר, אם התוכן המפורסם נמצא כרגע בשיא הפופולריות או שיש הרבה אנשים אשר מעוניינים לפרסם את אותו הדבר, מי שישלם את הסכום הגבוה ביותר ימוקם במקום הראשון, מי שאחריו במקום השני וכך הלאה.

יתרון הכי חשוב בקידום ממומן הוא המידיות של התוצאות. במקרים רבים לוקח זמן רב עד שמביאים את האתר או את דף הנחיתה למקומות ראשונים במנוע החיפוש, לעומת זאת בקידום ממומן אתם מבטיחים חשיפה במקומות הראשונים בכמה דקות ובכך מגדילים את הקהל אשר יכנסו אליכם לאתר הרי ולזה לא סוד שרובינו לא עוברים בחיפוש לדף השני, ולכן חשוב שהאתר שלכם יהיה בעמוד הראשון וקידום ממומן יאפשר זאת בצורה המהירה ביותר.

קידום אורגני בגוגל:

מטרה העיקרית של קידום אורגני הוא להביא את האתר למיקומים הראשונים במנוע החיפוש. בשונה מקידום ממומן, קידום אורגני לוקח זמן רב יותר ועבודה  רבה יותר על הקמפיין.  ברב האתרים היום רב התנועה וכניסות מגיעה ממנועי חיפוש, ומחקרים מראים שככל שהמיקומים בתוצאות החיפוש  גבוהים יותר, היקפי התנועה גדולים ומשמעותיים יותר. אמנם אתרים מקבלים תנועה גם ממקורות נוספים כמו קמפיינים ממומנים, רשתות חברתיות וכדומה, אבל חיפוש בעמודי התוצאות של גוגל הוא עדיין מקור המידע העיקרי עבור רוב הגולשים באינטרנט.

קידום ממומן מול קידום אורגני בגוגל

כאשר ושואלים מה עדיף בין קידום ממומן לקידום אורגני אין תשובה חד משמעית. התשובה המשתלמת ביותר תהיה לשלב בין שתי האופציה ולהגיע לתוצאות גבוהות יותר.  חברת קידום אתרים מנוסה תצליח להבין מה עדיף לעסק שלכם ולעייץ את הדבר הנכון עבורכם.ישן חברות קידום ושיווק רבות ברחבי הארץ אשר נותנות את שירותי הקידום ושיווק. בבחירת חברה חשוב לבדוק עם אילו חברות אחרות עבדה החברה, ולהתרשם מתגובות של אנשים אחרים לגבי אותה החברה. בנוסף חשוב לבדוק עוד חברות קידום על מנת לראות מה המחירים בשוק ורק לאחר בדיקה מעמיקה לבחור בחברה ולהשתמש בשירותיה.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article52777.aspx