מסכימים על המחר
נכתב על ידי: יחיאל לוי
תאריך: 18/03/18

כשרק נמצאים בשנים הראשונות של מערכת היחסים הזוגית הכל עדיין בצבעים בהירים עם הרבה מאוד פרפרים בבטן. כאשר מתקדמים אל עבר חופה וקידושין מתחיל כל הלחץ הזה של סידור הרבה מאוד דברים תוך כניסה אל מערבולת של לחץ לספק את כל מה שכולם צריכים החל מרשימה ארוכה של אורחים שכלל לא מכירים לצד כיבוד ההורים משני הצדדים עם כל מה שעושה להם טוב בחתונה של הילדים שלהם.

דבר זה הוא רק יריית הפתיחה לקראת מערכת יחסים שבה צריכים לדעת כיצד להניע את היחידה בצורה אחידה קדימה, ולבצע לא מעט פשרות למען הזוגיות הזו. כאשר מבינים עד כמה קשיים הולכים להיות מנת חלקה של זוגיות מכל סוג, רבים מבינים כי הכנת אישור הסכם ממון הוא חלק יעיל.


מאשרים את התנאים לפרידה

נאיביות היא אולי דבר שמחמיא לשלב ביכורים של מערכת היחסים. כאשר היא נעשית רצינית ופונה אל עבר יצירה של משפחה וחיים משותפים בצורה מחייבת יותר בהחלט צריכה להביט בצורה מפוכחת יותר קדימה ולעשות כל מה שרק אפשר כדי לתת לה את הכוח להיות בריאה וחזקה אל מול כל רוחות השינוי שלבטח יגיעו.

אנשים משתנים, ואיתם רק הרצונות שלהם מן החיים הללו, וככל ששינוים מתרחשים זה חשוב מאוד ליצור את הבסיס הזה אשר יכול לעמוד בפני כל אלה בצורה יעילה. קבלת אישור הסכם ממון שבו יש את כל הסעיפים שעושים את כל ההבדל לגבי עתיד בטוח וברור היא דבר שלא נועד לחזות מראש את הפרידה, כי אם לעשות צעד קדימה אל מה שרואים כי אכן יכול להתרחש ומתוך ההבנה כי מערכת היחסים משתנה להביא את ההסכמה הקיימת להסכמה עתידית כאשר רמת הקשר עלולה להיות בעייתית.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article53626.aspx