החלפת צילינדר – כל המידע
נכתב על ידי: קידום ישיר
תאריך: 06/08/18

החלפת צילינדר – כל המידע

צילינדר, הינו אחד מהמנעולים הנפוצים עבור בעלי דרות, משרדים ובתים פרטיים. בגלל צורת הצילינדר שהיא גליל, כך שניתן לפרוץ אותו באופן מקצועי, מבלי שייגרם נזק לדלת. לפעמים, לא תמיד חייבים לפרוץ צילינדר שנתקע או שהתקלקל, כי אם החלפה תספיק. החלפת צילינדר, מתבצעת באמצעות אנשי מקצוע, אשר עברו הכשרה מתאימה ומחזיקים ברישיון משטרת ישראל. לרוב הצורך בהחלפת צילינדר מתעורר בשל בלאי, שחיקה, או פגיעות מכאניות בצילינדר עצמו.

ישנם הרבה מקרים אשר בעקבותיהם יש להזמין מנעולן שיבצע בדלת החלפת צילינדר, כמו למשל שימוש לא נכון, או שהמפתח אבד ויש להחליף את כל המנעול.. יש תמיד לערוך השוואה לפני שאתם מזמינים בעל מקצוע כמו מנעולן ולקבל המלצות על בעלי המקצוע מחברים או משפחה.

מתי מומלץ להחליף צילינדר לדלת?

המקרים שבהם תצטרכו בוודאות החלפת צילינדר הינם: כניסה לדירה חדשה או שכורה ואתם מעוניינים להיות בטוחים כי לאנשים אין את המפתח של הדירה או הבית ששכרתם או רכשתם. אם הזמנתם אנשי מקצוע לשפץ את הבית והשארתם להם את המפתח היות והייתם בעבודה ולא יכולתם להפסיד זמן לשהייה איתם בזמן עבודתם ובתום השיפוץ, יש להחליף צילינדר ובעקבות זה כמובן מפתח. היום כולם זהירים ושוקלים היטב את נושא הבטיחות של בני ביתם ושלהם.

תמיד כדאי להשקיע במנגנון איכותי של צילינדר וכן מנגנון הגנה לבית שירתיע פורצים למיניהם. ישנם מנעולים מתוחכמים יותר שיקנו לכם שקט נפשי והייעוץ הטוב ביותר ניתן יהיה למצוא אצל מנעולנים, אשר מחזיקים לרוב גם בחנות שיש בה את המיגון הטוב ביותר עבור הבית, הדירה, המשרד ובית העסק שלכם.

שירותי מנעולנים- מה הם כוללים?

שירותי מנעולנים כוללים: החלפת צילינדר פשוט לדלתות עץ ,החלפת מנעול מקורי לדלתות רב בריח, החלפה של מנעולים ותיקון מנגנונים אלקטרוניים לדלתות יוקרה, החלפת מנעול או תיקון של דלתות עם מנגנוני עקרב,פריצת מכוניות והחלפת מנעול לסוויץ' , פריצת כספות ועוד. אחד מבעלי המקצוע החשובים, הינו ללא ספק מנעולן, אשר נושא המיגון הוא אחד הדברים החשובים לנו לשמירה על רכושנו. תמיד כדאי כי מנגנון הנעילה בדלת הראשית של ביתנו, בית העסק או המשרד יהיה מתוחכם וקשה לפריצה, כך שייעוץ עם מנעולן ומציאת מנגנון הולם הינו צעד בלתי נמנע וחשוב.

יש למצוא מנעולן אשר נמצא באזור מגוריכם, כך שזמינותו תהיה גבוהה וכזה שעובד גם 24 שעות ביממה, היות ולעולם אי אפשר לדעת מתי תקרה לכם תקלה בדלת ביתכם.


 
אודות המחבר

קידום ישיר

המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article54476.aspx