איך בוחרים מעצב פנים לעיצוב דירה
נכתב על ידי: יחיאל לוי
תאריך: 28/09/18

עיצוב של בית יכול להיות הדבר הזה שמחבר בין האנשים שנמצאים בתוכו לבין הבית שבו הם נמצאים. בית הוא הרבה יותר מאשר מקום שבו יש כמות מסוימת של חדרים, הוא המקום שקוראים לו בית ובאותו האופן הבית צריך אל הצרכים של כל אחד מן הדיירים באופן הכי מושלם שאפשר להתאים. לשם כך אנשים שמחפשים אחר עיצוב מוצלח מאתרים מעצבי פנים מומלצים כדי להפיח בבית חיים.


רק מעצבי פנים עם ניסיון

ישנם דברים שרק הזמן יכול ללמד את בעלי המקצוע. אומנם מעצבי פנים מומלצים הם כאלה אשר עברו שנים רבות של לימודים, אבל עדיין אין זה אומר עד כמה הם מכירים ספקים שונים של שירות ומוצרים שאותם הם צריכים לעבודות העיצוב, לצד היכרות עם כל מיני סוגים של לקוחות ולהבין אילך עם כל אחד ואחד מאלה עובדים ומתקדמים אל החזון שהם רוצים להפיק.


בוחנים את תיק העבודות

אין כמו לעבור על תיק העבודות של מעצבי פנים כדי להבין גם מה הכי אוהבים וגם מה הן היכולות של כל מעצב פנים מבחינה מקצועית. עם תיק העבודות יכולים להבין בורה הכי טובה שאפשר האם מתחברים אל התוצרים שמובאים על ידי אותו מעצב פנים, והאם זה אומר כי ממשיכים אל תכנון והצעת מחיר או מתקדמים אל דלת היציאה ואל הפגישה עם עוד מעצבי פנים מומלצים שנמצאים ברשימה שאותה בוחנים.


בודקים איכות אינטראקציה

רק מעצב פנים אשר יש לו נגישות ללקוחות שלו הוא כזה אשר יוכל להעניק תוצאה מבוטחת טובה. מה זה אומר נגישות? זה אומר להקשיב ללקוחות ואל רחשי ליבם, ולא לפעול אך ורק לפי הצביון האישי ולפי פלטפורמה שהיא נטיית ליבו של המעצב בכל פעם ופעם. אומנם לכל מעצב צריך להיות חותם אישי, אבל כל עיצוב חייב להיות רלבנטי לצרכים ולאופי של הדיירים.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article54744.aspx