מציאת משרד עורך דין
נכתב על ידי: totach kidum
תאריך: 30/10/18

לא פשוט בימינו לבחור משרד עורכי דין איכותי: השוק מוצף במשרדי עורכי דין בכל תחומי ההתמחות הקיימים ולמעשה, אי אפשר לעבור רחוב סואן מבלי להיתקל לפחות במשרד אחד של עורכי דין. אם השפע הזה נראה לכם כיתרון, אתם עלולים לחשוב אחרת כשתצטרכו לבחור לעצמכם משרד עורכי דין ולגלות שרוב המשרדים בתחום מציעים בסופו של דבר שירותים דומים. אם כן, כיצד בוחרים במשרד המתאים? כדי להקל על הקושי נוצר אתר המרכז את כל משרדי עורכי הדין במקום אחד, עם חלוקה לתחומי התמחות ומיקום גיאוגרפי במטרה להקל על הגולשים.

זהו, זה מספיק?
כמובן שלא די בביצוע סינון טכני כדי לאתר משרד עורכי דין מתאים. יש לערוך גם סינון איכותי באמצעות הקלקה על שמות משרדי עו"ד תביעות סיעוד הקיימים ברשימה. ההקלקה תביא אתכם לכרטיסים האישיים של כל משרד כזה וכך תוכלו ללמוד במה מתמחה המשרד, אילו עורכי דין פועלים בתוכו,  מהו הוותק של המשרד בתחומו ואילו מקרים ידועים ניווט בהצלחה. מדובר באינדיקציה טובה לגבי איכותו של המשרד שאת פרטיו אתם רואים כעת ולכן אפשר לסנן ולהוציא החוצה בבטחה שמות של משרדים שפרטיהם לא מצאו חן בעיניכם.
אם ביצעתם את הסינון כראוי, סימן שהרשימה שלכם צריכה להיות מורכבת משמות של כמה משרדים בודדים בלבד. כעת עליכם לקבוע סבב פגישות אישיות עם כל משרדי עורכי הדין. שימו לב כי אם יש עורך דין ספציפי שהתבלט לטובה ברשימתכם וזו הסיבה שבגללה בחרתם במשרד- זו לא בושה לדרוש שהוא יהיה זה שייצג אתכם. אמנם רוב המשרדים עושים מאמצים כדי לשמור על רמה אחידה של אנשי מקצוע, בכל משרד יש את עורך הדין שמתבלט יותר מהשאר ולכן עליו לא כדאי להתפשר. מטרתה של הפגישה האישית היא לאפשר לכם לבדוק האם כל הפרטים שהופיעו בכרטיס האישי אכן מקבלים ביטוי גם במציאות. לעתים משרד שמשדר רושם אמין ומקצועי על הנייר- לא מצליח לשמר את הרושם הזה גם במציאות ולכן הפגישה הזו יכולה להציל אתכם מהבחירה בייצוג לא מתאים. הציגו את פרטי המקרה שלכם בפני המשרד שבו קבעתם פגישה וודאו שאתם מקבלים יחס ראוי ומענה לפנייתכם. למידע נוסף וליווי בתביעת סיעוד פנו לצוות משרד פייל ושות'

 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article54867.aspx