אומרים לכם השתלת שיער בטורקיה היא מסוכנת? שקר מוחלט
נכתב על ידי: קידום ישיר
תאריך: 15/11/18

יש להבין כמה מושגים חשובים בהשתלת שיער מכיוון שהשתלת שיער מתבצעת בכמה שלבים, חלקם חשובים יותר וחלקם פחות, ישנם פרטים בהשתלה שאסור לתת לטכנאים לעשות. וישנם דברים שהטכנאים יכולים לסייע לרופא הראשי שיפקח על כל שלבי ההשתלה:

מהם השלבים החשובים שצריך לקחת בחשבון.

1. בדיקה יסודית של השיער באזור התורם, כך מבינים כמה זקיקים ניתן לחלץ ולהשתיל, את הבדיקה הזאת עושים על ידי תמונות שנשלחות לקליניקה ושם יועץ רפואי מטעם הקליניקה אמור לאבחן אך כאשר המטופל מגיע לטורקיה אך ורק המנתח הבכיר צריך לבדוק את השיער באזור התורם ולקבוע את אזורי ההשתלה קרי תכנון הניתוח על ידי שרטוט על ראש המטופל.

2. השלב השני הוא תספורת ( באמת לא משנה מי מספר אותך בקליניקה כי עושים קרחת )

3. השלב השלישי הוא הרדמות מקומיות! כאן יש לשים לב שקליניקות שאינם עושות שימוש בטשטוש או שיטת הרדמה בדחף המאלחשת את האזורם התורם לפני זריקות ההרדמה, אתן לכם עצה חשובה והיא לשאול לפני האם זה קיים בקליניקה! קליניקה שאומרת שיש רק זריקות הרדמה זה כבר נורה אדומה!

4. השלב הרביעי הוא חשוב מאוד כי כאן מוציאים לכם שתלים מהראש ואינכם רוצים שישארו לכם צלקות! בטורקיה ישנם קליניקות שמוציאות שתלים במכשיר מיקרו מוטורי שמוציא לא בצורה נכונה ויכול להשאיר סימנים וצלקות! השיטה הטובה ביותר היא שיטת הוצאה ידנית אחד אחד.

5 השלב החמישי הוא פתיחת ערוצים בראש המטופל בזווית של 45 מעלות על מנת לקבל מראה טבעי, את התהליך הזה חייב המנתח הבכיר לעשות בלבד.

6. השלב השישי הוא החדרת הזקיקים לערוצים, לאחר מילוי כל הערוצים הההשתלה מסתיימת. ( כאן יכולים כל אנשי הצוות כולל המנתח הבכיר למלא ) * המנתח בלבד לא יצליח לסיים ראש שלם ביום אחד - זוהי עבודה סזיפית קשה וארוכה ודרוש צוות איכותי ומקצועי.

*** נקודה חשובה מאוד היא PRP, יש לבדוק שבתחילת ההשתלה תקבלו טיפול PRP ( הוצאת דם והפרדת הפלזמה על מנת להזריק לראש המטופל ) טיפול זה מסייע בהצלחת ההשתלה.

המאמר באדיבות קליניקה אסתה פאלאס - השתלת שיער בטורקיה עם ד"ר נג'יאן אקבס

למידע נוסף על השתלת שיער בטורקיה בקרו באתר http://estepalace.co.il/


 
אודות המחבר

קידום ישיר

המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article54938.aspx