ניתוח הצרת לחיים למראה רענן ונוחות חסרת פשרות
נכתב על ידי: שירי טיירי
תאריך: 21/04/19

לא רק מטעמים אסתטיים: הרבותא הרפואית בטיפול הצרת לחיים

הצרת לחיים הוא טיפול שנדרש גם כאשר אתם חשים באמת ובתמים שהלחיים שלכם עבים. כמה פעמים נשכתם את פנים הלחי וגרמתם לעצמכם לדימום עקב אכילת בצקים כמו לחם, טוסט או פיצה? זה קורה לאנשים לא מעטים, וזאת משום שהלחיים שלהם כנראה באמת עבים. עבור מי שיש לו נטייה לפתח פצעי אפטה תופעה זו חמורה מאד ועשויה להחריף את עוצמת כאבי הפצעים. בניתוח קצר של 45 דקות, הלחי שלכם תרגיש שונה לחלוטין ואתם תחושו שיש לשיניים שלכם הרבה יותר מקום בחלל הפה הפנימי.

כך תדעו אם אתם מתאימים לניתוח הצרת לחיים

גשו למרפאת שיניים מומחים ושתפו את הרופאים בבעיה שהחלטתם להעלות: הלחיים שלכם נראות לכם עבות ורחבות? אתם נוהגים לנשוך את הלחי כי התחושה היא שאין לשיניים מקום בגו הפה? מומחי הצרת לחיים יבחנו את הנעשה בפיכם, ישוו את מבנה הלחי למבנה מנשך השיניים ויחליטו האם זו אכן זו אכן בעיה רפואית המצריכה טיפול הצרת לחיים.

הטיפול ייעשה על ידי רופאים מוסמכים בלבד

הטיפול ייעשה במרפאת שיניים על ידי רופאים שהוסמכו ב- Bichectomia, ועל כן כשירים לבצע את המיני ניתוח הזה. הם יעניקו לכם את מלוא ההדרכה לקראת תחילת ביצוע הפרוצדורה ויעשו אותה ביעילות ובדייקנות רבה. כשהפה שלכם יתעורר אתם תמצאו את עצמכם עם לחיים צרות ויפות כפי שלא היו לכם מעולם.

יתרונות הטיפול

אתם נהנים ממראה צעיר, דינאמי ורענן של לחיים רזות ויפות, וחשים בנפח מקום רב לשיניים מבעד לפנים הלחיים שלכם. הטיפול למעשה גם משפר את האסתטיקה החיצונית וגם דואג שברמה הפנימית ההתנהלות שלכם תהיה יותר טובה, נשיכות הלחי יהפכו לנחלת העבר, והשיניים שלכם יוכלו להרגיש לכם מרווחות באמת ובתמים.

התמורות שמביאות את הלחיים להיראות צרות ויפות

בניתוח הצרת לחיים עובד הרופא על הסרת רקמות שומניות מהלחי. המשמעות היא שהלחי מכילה פחות שומן ויותר מתרכזת בצורתה ההנדסית המקורית. בשל כך, המראה שלה בה לידי ביטוי בצורה ברורה יותר, כשהמוטיב העבה והשמנוני הופך לנחלת העבר.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article55560.aspx