1809חלבה בטעם מלבי-אחוה
נכתב על ידי: ELYBIKORET
תאריך: 09/02/20

1809חלבה בטעםמלבי-אחוה צילומים-יעל חאן
חברת אחוה השיקה חלבה חדשה בטעםמלבי. אחוה היא החברה שמוכרת הכי הרבהחלבה בסדרת החלבות שלה בטעמים שונים. הטעם שהחברה משיקה כעת אינו מקובלוליטב ידיעתי אין חברה אחרת בארץ או בעולם שמיצרים חלבה בטעם מלבי.
הטעם החדש הזה הנו מיוחדומפתיע. מה זה מלבי .זהו פודינג מוצק המוגשכקינוח שמקורו בתורקיה וארצות הבלקן. הוא מאוד מקובל אצל היהודים מהעדההמזרחית-ים תיכונית או מזרחית אחרת. אני זוכר שביפו מכרו את הקינוח הזהותמיד היו תורים ארוכים כדי לקנותו.
הוא מוגש בדרך כלל כשעליו פתיתיקוקוס או בוטנים או סירופ מתוק בטעם מי ורדים או טעמים אחרים.
אחוה משיקה את החלבה בטעם מלבי כאשרהיא מכילה קוקוס קלוי,שברי אגוזים,מי ורדים וצבע אדמדם על בסיס טבעי.
כל אלו מעניקים לחלבה הזו ארומהמיוחד של קינוח המוכר והאהוב על חלק גדול מאוכלוסית ישראל. הינה כמה פרטים על החלבה.היא מכילה50 אחוז שומשום.יש בה חלבון 12 גרם ל100 גרם חלבה.יש בה בין השאר, סיבים תזונתיים רבים,80מ'ג סידן ו3מ'ג ברזל.הכל כמובן ל100 גרם.יש בה אגוזי מלך מפוררים וקוקוס קלוי. בחלבה זו 549 קלוריות,אין בהקולסטרול .
בינתיים ,היא נמכרת במגשים של 400גרם כל אחד .
הטעם של החלבה הוא כטעמו של המלביהמוצק. מאחר ואינני אוכל מלבי מסתפק אניבכתוב לגבי הטעם של המלבי כי אינני יודע מה הוא. דבר אחד יכול אני לומר כי הטעם  שלהחלבה הוא מאוד טוב ,טעים מאוד ואם אתה לא נזהר אתה יכול לגמור את כל המגשית בפעםאחת. פתחתי מגשית עם עוד שני ילדיםלידי.בהתלהבות גמרנו את כל המגשית בין רגע.הטעם בפה נשאר לעוד מגשית אך רק ליקקנואת האצבעות בהנאה והילדים גם את המגשית...
חלבה זו ככל סוג של חלבה אחוה, כגוןבטעם שוקו או וניל הידועים לכולם ,טובה לקינוח ולכבד אורחים כאשר חותכים אותהלמלבנים בגודל הרוצוי למארח תלוי אם הוא רוצה לחסוך או להיות נדיב אלאורחיו.
חלבה זו מצטרפת לטעמים האחרים שלחלבת אחוה הנמכרים גם הם בין שאר כצורות במגשים של 400 גרם או בחטיפים אובמשקל.
חברת אחוה משתדלת למצוא כל פעםטעמים שונים של חלבה ולהגדיל בכל את הצע  החלבה שתספק כל טעם וטעם. בכוונת החברה להשיק כל פעם חלבהבטעם שלא היה מקובל עד כה וכך לגוון את הטעמים כדי שכל אחד יוכל למצוא את הטעםהאהוב שלו ביותר. ההתענינות של הצרכנים בטעמיםמיוחדים וחריגים שלא היו ,גדולה ביותר.

המוצר כמובן כשר בהשגחת בד'צ העדההחרדית ירושלים?המחיר המומלץ לצרכן הוא בין 11 שקלל13 שקל למגשית של 400 גרם.
בינתיים המוצר נמכר ברשתות השיווקהמוכרות ובהמשך ימכר בכל מקום.
האוהבים דברים מיוחדים ואוהבי טעםמלבי מוזמנים לקנות ולנסות את הטעם החדש

נכתב על ידי אלי ליאון elybikoretהיום 3.2.2020 שעה 18.38


 
אודות המחבר

אלי ליאון-ELYBIKORET

המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article56812.aspx