טיפים לתחזוקת שטיחים לבית – איך עושים את זה נכון
נכתב על ידי: דוד כהן
תאריך: 30/03/20

טיפים לתחזוקת שטיחים לבית – איך עושים את זה נכון

אחד הפריטים החשובים ביותר בכל בית, בין אם אנחנו מציבים אותו בסלון, חדרי שינה, מרפסת או בכל מקום אחר, הוא שטיח. פריט זה מאפשר לנו גם ליהנות מעיצוב יפה ומרשים וגם מאפשר לנו ליהנות מרצפה חמה, בין אם זה בחורף ובין אם זה בקיץ.

הבעיה היא, ששטיח כמה שהוא יפה, צריך גם לדעת איך לטפל בו, איך לתחזק אותו, בשביל שיישאר נקי, שלא יצבור אבק ולכלוך. אנחנו יכולים כמובן להיעזר באינספור תכשירים ואמצעים שונים שיכולים לעזור לנו, וכן אנחנו יכולים להיעזר בגורמים חיצוניים, חברות שמתמחות בכך, על מנת שיוכלו לנקות עבורנו את השטיחים ולעשות את זה בצורה מקצועית ונכונה.

לפני שנסביר מה בדיוק עלינו לחפש וכיצד אנחנו צריכים לעשות את זה, חשוב להבהיר פה נקודה, הצורך לשמור על שטיח נקי הוא גם בשביל איכות השטיח וגם בשביל שאנחנו נוכל ליהנות משטיח נקי, בשביל שנוכל להשתמש בו בצורה סדירה ונוחה.

מה צריך בשביל לשמור על שטיח נקי

לפני הכל, עלינו להבין מה הלכלוך שהצטבר על השטיח. האם מדובר באבק או גרגרי חול, או שמא מדובר בכתמי מזון, שתן או כתמים אחרים שיש צורך להסיר אותם.

ראשית, אנחנו צריכים לאפיין את השטיח שלנו בצורה נוחה. זה אומר, לדעת מאילו חומרים הם עשויים, להבין אילו סריגים יש בשטיחים, ולאילו חומרים ותכשירים הם זקוקים. ישנם שטיחים שאנחנו יכולים להשתמש במים בלבד ויש שטיחים עם כתמים ולכלוך שמחייב שימוש בתכשירים הרבה יותר רציניים.

שנית, אנחנו צריכים לבחון איך מבצעים את הפעולה בפועל, כלומר, האם אנחנו יכולים לבצע את כל זה בעצמנו או שמא להשתמש בכלים ואמצעים מקצועיים, במקרה כזה, הרי שעלינו לפנות אל גורם מקצועי שייעשה זאת בשבילנו. מן הסתם, אנחנו יכולים וצריכים להשתמש במטאטא ובשואב אבק בשביל לנקות את השטיח בצורה אפקטיבית.

שלישית, מבחינת התדירות הרי שיש צורך לטאטא ולשאוב אבק, לפחות פעם בשבוע. כמובן שאם אנחנו חשים שיש צורך, אז מוטב לעשות את זה בתדירות גבוהה יותר. 
אודות המחבר

מיזם גרופ בניית אתרי מכירות באינטרנט עם שיווק באינטרנט להצלחת המכירות.

המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article57039.aspx